دوشنبه 07 اسفند 1402

شهرک صنعتی دوم گناباد در مسیر راه اندازی

  • 1402/10/06 - 16:14
  • - تعداد بازدید: 133
  • - تعداد بازدیدکننده: 127
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z3Bd
فرشچی ، مطرح کرد :

شهرک صنعتی دوم گناباد در مسیر راه اندازی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی گفت : در تیر ماه سال جاری شهرک صنعتی گناباد ۲ به وسعت ۵۰ هکتار در استان خراسان رضوی از جمله شهرکها و نواحی صنعتی میباشد که در جهت پاسخ به نیازها و تقاضاهای موجود با تصویب هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ایجاد میشود.

به گزارش روابط‌ عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی ؛ «جعفر فرشچی طوسی» در خصوص توسعه صنعت در این شهرستان ، اظهار داشت : شهرک صنعتی ۲ گناباد طبق روال در حال انجام می باشد ، قرارداد با مشاور انجام شده و درحال طراحی ونقشه برداری آن توسط مشاور انجام شده است.
 
وی افزود: موافقت آب منطقه ای جهت یک لیتر آب در ثانیه انجام شده و از منابع طبیعی پیگیر اخذ مجوز ۹۰ متر زمین جهت حفر چاه میباشیم  ولی با این حال هنوز در شورای برنامه ریزی استان  مصوب نگردیده است.
 
رئیس هیأت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی اعلام کرد : ناحیه صنعتی گناباد ۲ با مساحت ۵۰ هکتار در اراضی نیستان واقع در ۱۲ کیلومتری گناباد مجوز و مصوبه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را دریافت کرده است. 
 
فرشچی خاطر نشان کرد: سند زمین به نام شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان منتقل شده و در کارگروه امور زیربنایی استان نیز با احداث آن موافقت و مصوب شده است ولی ارسال آن جهت اخذ و تصویب در شورای برنامه ریزی استان منوط به اخذ مجوز محیط زیست و ارزیابی زیست محیطی، تامین آب و تامین‌گاز شده است.
 
وی تأکید کرد: شرکت شهرک‌های استان برای ارزیابی زیست محیطی با مشاور قرارداد منعقد کرده و در حال انجام است و برای تامین آب در مرحله اخذ مجوز حفر چاه و در خصوص تامین گاز منتظر پاسخ موافقت شرکت گاز هستیم.
 
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی بیان نمود: تا زمانی که ایجاد ناحیه صنعتی دوم گناباد در شورای برنامه ریزی استان مصوب نشود اجازه شروع عملیات اجرایی نداریم و جهت تسریع در این امر با توجه به اینکه تامین آب انجام شده نیاز به مکاتبه از طرف فرمانداری محترم گناباد با استانداری و راه و شهرسازی استان وجود دارد که طرح و مصوبه کارگروه زیربنایی ایجاد ناحیه گناباد ۲ را به شورای برنامه ریزی استان ارسال و مصوب نمایند.
  • گروه خبری : اخبار استانی,گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت چپ,گروه اسلایدر سمت راست,گروه مناقصات و مزایدات,گروه خدمات ما,گروه اطلاع رسانی,گروه فراخوان,گروه همکاران راهبردی
  • کد خبر : 23943
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب