اخبار استانی
 

نشست هم انديشي تأمين مالي و رفع موانع توليد طرح‌ها و واحدهاي صنعتي مستقر در استان خراسان رضوي

در اين نشست كه روز سه‌شنبه با حضور علي رسوليان و حسين مهري در سالن جلسات بانك صنعت و معدن برگزار شد، مديران 14 شركت متقاضي تسهيلات طرح‌هاي سرمايه گذاري در داخل و خارج شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان خراسان رضوي به ارائه گزارشي از فعاليت‌ها و اقدامات خود پرداختند.


افتتاح و بهره برداری از 21 طرح عمرانی و صنعتی با اعتبار 11930 میلیارد ریال همزمان با دهه فجر در شهرکها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

رضا شجاعی دربازدید از طرح های قابل افتتاح دهه مبارک فجر درشهرکهای صنعتی چناران و قوچان ،اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصتی برای یادآوری ارزش های بنیادین انقلاب اسلامی و آن حماسه ها و ایثارگری ها است و باید تلاش ما در جهت پیشرفت و توسعه حوزه صنعت به مانند روحیه جهادی و ایثارگری آن دوران باشد و در تمامی کارهای ما مستمر باشد.


عفاف و حجاب نماد تعالی فطرت انسان است

رضا شجاعی رئیس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان در حاشیه بازدید بازرسان حوزه عفاف وحجاب استانداری وسپاه امام رضا (ع) از شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، بیان نمود : عفاف و حجاب نماد تعالی فطرت انسان است و نیز نقش و مولفه های فرهنگ عفاف و حجاب را بی شمار برشمرد و به جایگاه مهم آن در مسائل اسلامی و فطری انسان تاکید کرد.


آغاز فراخوان دومین رویداد نوآوری در مسیر تجاری‌سازی و جذب سرمایه در خراسان رضوی

دومین رویداد نوآوری در مسیر تجاری‌سازی و جذب سرمایه با مشارکت شرکت شهرک‌های صنعتی و آستان قدس رضوی، با هدف حمایت از طرح‌هایی که در حوزه تولید و صنعت جنبه فناورانه و‌ مبتکرانه دارند، شروع شد.


وزیر صنعت، معدن و تجارت يك واحد صنعتي توليد كيك و كلوچه در شهرک صنعتی چناران را افتتاح كرد

عليرضا رزم حسيني روز شنبه در ادامه سفر به استان خراسان رضوي، با حضور در شهرک صنعتی چناران، واحد تولیدی "ساینا دوین شرق" كه از جمله طرح‌هاي برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی بوده است را افتتاح كرد.


استقرار شرکت‌های دانش بنیان در شهرک‌های صنعتی ممکن شد/ همه تصمیمات در شهرك‌هاي صنعتي مبتنی بر نظر بخش خصوصی خواهد بود

علی رسولیان شامگاه پنج‌شنبه در نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت با فعالان بخش خصوصی استان خراسان رضوی در محل اتاق بازرگانی، صنايع، معادن و كشاورزي مشهد افزود: یکی از مطالبات جدی فعالان اقتصادی به‌ویژه در خراسان رضوی، امکان صدور پروانه بهره‌برداری در یک پلاک مربوط به واگذاری اراضی در شهرک‌های صنعتی بوده که این مهم عملیاتی می‌شود و اراضی مازاد در اختیار واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی به طرح‌های صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری واگذار می‌شود.


بهره‌برداري از بيش از 340 طرح و 400 پروژه عمراني با سرمايه ‌گذاري بالغ بر 286 هزار ميليارد ريال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در آستانه چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، 340 طرح با سرمايه‌ گذاري بالغ بر 278 هزار و 12 ميليارد ريال و ميزان اشتغالزايي 18 هزار و 500 نفر تا پايان سال جهش توليد در 371 شهرك و ناحيه صنعتي كشور آماده افتتاح و بهره ‌برداري است.


۱۱۶۰ واحد تولیدی جدید در شهرک‌های صنعتی کشور راه ‌اندازی شد/ زیرساخت شهرک‌های صنعتی با تأمین اعتبار قانون بودجه ارتقاء می‌یابد

علی رسولیان شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از یک واحد صنعتی دوچرخه‌ سازی در قوچان در جمع خبرنگاران افزود: با بهره ‌برداری از این تعداد واحد صنعتی، در مجموع ۱۵ هزار میلیارد تومان سرمایه‌ گذاری صورت گرفته و ۲۰ هزار شغل جدید در کشور ایجاد شده است.


رعايت اخلاق زيست محيطي، اصلاح الگوي مصرف، كاهش و كنترل آلاينده‌ها در مبداء و استفاده از فنآوري‌هاي سازگار و دوستدار محيط زيست در SMEها

علي رسوليان در پيام خود به مناسبت فرارسيدن 29 دي ـ روز هواي پاك ـ اظهار داشت: "بحران آلودگی هوا یکی از مهمترین تبعات انقلاب صنعتی به‌شمار می‌رود و کاهش این آلودگی یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان و مردم کشورها محسوب می‌شود. توسعه استفاده از سوخت‌هاي فسيلي همزمان با گسترش و تراکم شهرها، مسبب توليد آلاينده‌هاي زيست محيطي شده، به‌نحوي كه توان تحمل طبيعي يا ظرفيت زيستي محيط‌هاي پذيرنده اين آلاينده‌ها نيز با چالش مواجه گشته است."


صادقی نيارکی: دستگاه‌هاي خدمات رسان باید به وظيفه قانوني خود در شهرک‌هاي صنعتي عمل كنند/ زرندي: نهضت ارتقاء كيفي در شهرک‌های صنعتی در دستور کار قرار گیرد/ رسوليان: با رفع معضل بروکراسی‌ زائد، موانع موجود بر سر راه بخش خصوصی را هموار مي‌كنيم/ صالحي‌نيا: اجزاء زنجیره تأمین و مراکز تسهیل گر صنایع کوچک و متوسط با صنایع بزرگ توسعه مي‌يابد/ مصاحب: 300 پروژه زیرساختی در شهرك‌هاي صنعتي تا پايان سال جهش توليد افتتاح می‌شود

در نشستی که روز يكشنبه با حضور معاون امور صنايع، معاون طرح و برنامه و سرپرست معاونت توسعه مديريت، منابع و امور استان‌هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنين معاون وزير و رئيس هيأت عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار شد، از خدمات محسن صالحي‌نيا تقدير و علی رسولیان به‌عنوان معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران معرفي شد.


معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد

طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، علي رسوليان به ‌سمت معاون وزير، رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.


دولت سالانه ۱۵ هزار میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی هزینه کرده است/ برای حضور سرمایه گذاران در مناطق محروم، همه زیرساخت‌های لازم ایجاد می‌شود

فتحعلی محمدزاده كه درپي نشست مشترک و دعوت نماينده مردم گناباد و بجستان در مجلس شوراي اسلامي از سرپرست این سازمان، روز پنج‌شنبه به استان خراسان رضوی سفر كرده است، از شهرك‌ها و نواحی صنعتی اين دو شهرستان بازديد كرد و از نزديك در جريان مسائل و مشكلات اين مناطق قرار گرفت.


انجام 600 طرح پژوهشي كاربردي و 1200 پايان نامه تحصيلات تكميلي براي رفع نيازهاي مطالعاتي و عملياتي صنايع كوچك و متوسط كشور

اصغر مصاحب در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن هفته "پژوهش و فنآوري" عنوان كرده است: "پژوهش و فنآوري واژه‌هاي آشناي اين روزها براي نيل به اهداف و طي نمودن مسير توسعه و پيشرفت است. در دنياي امروز، افزايش آگاهي و دانايي هر جامعه‌اي، يكي از محورهاي اصلي پيشرفت و تعالي آن جامعه به‌شمار مي‌رود و منبع اصلي توليد اطلاعات و دانش جديد، فعاليت‌هاي مطالعاتي و پژوهشي است."


اجازه تعلیق محدودیت‌های چک برگشتی برای بنگاه‌های اقتصادی صادر شد

بانک مرکزی بر اساس مفاد قانون صدور چک با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و استانداری‌های سراسر کشور، رفع محدودیت‌های ناشی از چک برگشتی برای بنگاه‌های اقتصادی را به مدت یک سال اجرایی کرد.


اطلاعيه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران درخصوص نحوه فعاليت در شرايط محدوديت‌هاي كرونايي

روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران درخصوص نحوه فعالیت شركت شهرك‌هاي صنعتي و شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان‌ها در شرایط محدودیت‌های کرونایی اطلاعیه‌ای صادر کرد.


ارتقاء و توانمند سازي صنايع كوچك و متوسط كشور با ايجاد هم افزايي و استفاده از ظرفيت سازمان بسيج مهندسين صنعتي

اصغر مصاحب در پيام تبريك خود به مناسبت فرارسيدن "هفته بسيج" با اشاره به يكي از فرمايشات حضرت امام خميني(ره) مبني بر اين‌كه "بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد" عنوان كرده است...


تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرکهای صنعتی و سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی به امضاء خواهد رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی ، رضا شجاعی با اشاره به محورهای مطرح شده در دیدار با بهزاد ، معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای استان گفت : تعریف ظرفیتهای جدید همکاری شرکت شهرکهای صنعتی با سازمان همیاری ، توافق بر انجام همکاری در حوزه خرید خدمات و ساماندهی تجهیزات مورد نیاز این مجموعه است .


تقويت و تسهيل اكوسيستم كارآفريني صنايع كوچك و متوسط/ توسعه خدمات غيرحضوري به كارآفرينان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن "هفته جهاني كارآفريني" پیامي صادر كرد.


ابلاغ دستورالعمل اجرایی تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی در سال 1399

بر اساس این دستورالعمل، بنگاه‌های اقتصادی که در زمان درخواست تسهیلات، تعداد کارکنان آن‌ها تا 100 نفر باشد و طرح‌های نیمه‌ تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد و با پیش‌بینی اشتغال تا 100 نفر، مشمول این ابلاغیه می‌شوند.


محاکم قضایی اجازه توقیف و تعطیلی واحدهای تولیدی را ندارند

قائم ‌مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طی نامه‌ای به استانداران سراسر کشور و رؤسای کارگروه‌های استانی تسهیل و رفع موانع تولید، با یاد‌آوری سخنان رئیس قوه قضائیه تأکید کرد لازم است با دستگاه قضایی در جهت اجتنتاب از صدور احکام منجر به توقف تولید تعامل شود.


پیام تبریک سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت

عضو هیأت مدیره و سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت زادروز نبی مکرم اسلام(ص) و فرارسیدن "هفته وحدت" پیامي صادر كرد.


بهره برداری از 3 پروژه آبرسانی به شهركهای صنعتي كاشمر ، مشهد 5 و کاویان

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی ، رضا شجاعی در حاشیه بازدید از شهرکهای صنعتی محور شرق استان اظهار داشت : پروژه‌های زیرساختی و آبرسانی در شهرک‌های صنعتی اين استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار بوده و تأمین، انتقال و تکمیل این پروژه‌ها با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده صورت می‌پذیرد. وی افزود : این پروژه ها درمجموع با هزینه‌ای


سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد

طي حکمي از سوي وزير صنعت، معدن و تجارت، "اصغر مصاحب" به ‌سمت سرپرست سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران منصوب شد.


معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منطقه‌اي وزارت کشور، قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی "بابک دین پرست" را به‌عنوان قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور منصوب کرد.


بهره برداری از پروژه برق رسانی فاز توسعه شهرک صنعتی مشهد ( کلات )

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی ، رضا شجاعی در مراسم بهره برداری از پروژه شبكه 20 كيلو ولت فاز توسعه شهرک صنعتی مشهد (کلات )گفت : برای انجام این پروژه 35 میلیارد ریال از محل اعتبارات جاری هزینه شده است.


تأمین کالاهای اساسی و ضروری مردم و استفاده از ظرفیت‌ خالی واحدهاي توليدي در شهرک‌های صنعتی کشور در اولویت است

علیرضا رزم حسینی با بیان این‌که تأمین کالاهای اساسی و ضروری مردم در اولویت است، گفت: امروز شرمنده مردم هستیم، زیرا سفره‌های مردم هر روز خالی‌تر شده است؛ با همکاری بانک مرکزی و سایر دستگاه‌ها در جهت تأمین کالاهای اساسی و ضروری تلاش می‌شود.


رئيس جمهور وزیر صنعت، معدن و تجارت را منصوب كرد/ ابلاغ اولویت‌های ۳۵گانه عليرضا رزم‌ حسینی در وزارت صنعت، معدن و تجارت

روحانی در این پیوست و در تعیین اولویت‌های تخصصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در آخرین سال فعالیت دولت دوازدهم، برنامه‌ریزی برای توسعه اشتغال مولد در بخش‌های تولیدی و خدماتی، توانمند سازی بخش خصوصی و ارتقاء فضای رقابتی و امنیت سرمایه‌گذاری در محیط کسب و کار و مقررات ‌زدایی به منظور تسهیل شروع و فعالیت کسب و کارهای خصوصی را به‌عنوان اولویت‌های اصلی این وزارتخانه تعیین کرد.


علیرضا رزم ‌حسینی پنجمين وزير صنعت، معدن و تجارت شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز سه‌شنبه با ۱۷۵ رأی موافق به "علیرضا رزم ‌حسینی" گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت رأی اعتماد دادند.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت هفتم مهر ـ روز آتش نشانی و ایمنی ـ بيانيه‌اي صادر كرد.


تعیین تکلیف 123 پرونده راکد در هیئت حل اختلاف و داوری شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی ، رضا شجاعی گفت : به منظور رسیدگی و داوری پرونده‌هایی که به تعهدات قراردادی خود عمل نکرده‌اند، جلسه حل اختلاف و رسیدگی به این پرونده‌ها با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به عنوان داور و حکم مرضی الطرفین برگزار شد.


علیرضا رزم حسینی به‌عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت معرفی شد

حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحانی طی نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم حسینی را به‌عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت برای گرفتن رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.


کلینیک صنعت یکی از اصلی ترین عوامل تحقق جهش تولید است

رضا شجاعی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در نشست کارگروه کلینیک صنعت استان گفت: مسئولیت کلینیک صنعت از خرداد ماه سال گذشته به جهت رفع موانع و مشکلات کل صنایع استان خراسان رضوی به این شرکت واگذار شد تا با بهره گیری از مشاوران و تشکل‌های بخش خصوصی، واحدهای تولیدی دارای مشکل را شناسایی و برای احیای آنها راه‌حلی اتخاذ کند .


بهره برداری شبکه توزیع گاز فاز توسعه شهرک صنعتی مشهد ( کلات )

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی ، رضا شجاعی در بازدید از فاز توسعه شهرک صنعتی مشهد کلات، اظهار کرد : در نیمه دوم سال جهش تولید نیز طرح‌های مختلف عمرانی پیش‌بینی شده و با توجه به در نظر گرفتن اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود در هر شهرک صنعتی با سرعت و کیفیت بالا اجرایی خواهد شد.


ممنوعيت خريد و فروش اراضي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سايت‌هاي اينترنتي

پيرو مشاهده برخي اقدامات غيرقانوني و انتشار آگهي فروش اراضي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در سايت‌هاي اينترنتي همچون ديوار، شيپور و ... كه به اختلال در روند سرمايه گذاري حقيقي، منتفع شدن دلالان زمين و سوداگران و تحقق جرائم اقتصادي همچون كلاهبرداري و انتقال مال غير انجاميده است، روابط عمومی سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران براي تنوير افكار عمومي و هشدار به متخلفان، اطلاعيه‌اي صادر نمود.


دو طرح صنعتی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در سبزوار به بهره‌برداری رسید

در جريان سفر دو روزه محسن صالحي‌نيا به استان خراسان رضوي، روز چهارشنبه دو طرح صنعتي "بین‌المللی ایرانیان تعاون ملل آسیا" و "آژیراک هوشمند" در شهرستان سبزوار افتتاح و بهره‌برداری شد.


عمده‌ترین چالش کنونی بخش خصوصی، وابستگی به بانک برای تأمین مالی ریالی و ارزی است

محسن صالحی‌نیا بر لزوم توسعه شهرک‌های صنعتی بر اساس امکانات زیرساختی و نیازهای زنجیره‌ تولید تأکید و بیان کرد: توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی با استفاده از منابع داخلی در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.


پیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسیدن "هفته دولت" و "روز کارمند" پیامي صادر كرد.


پیام تبریک عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

عضو هيأت مديره و معاون صنايع كوچك سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.


انعقاد 7 تفاهم نامه همكاري، رونمايي از 6 سامانه‌ الكترونيكي، آغاز به کار ۸ نمایشگاه دائمی ساخت داخل و افتتاح ۵ پروژه عمرانی و 7 واحد توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

روز ملی حمایت از صنایع کوچک در نشستي با حضور جمعي از مديران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گرامي داشته شد.


پیام تبریک معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت "روز ملي حمايت از صنايع كوچك"

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت 21 مرداد ـ روز ملي حمايت از صنايع كوچك ـ پیامي صادر كرد.


عفاف و حجاب نماد بنیادین اسلامی است

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی نقش حوزه صنعت در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را بی بدیل برشمرد و به گسترش آن به عنوان یکی از احکام دین اسلام تاکید کرد. به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوی، "رضا شجاعی" در نشست کمیته عفاف و حجاب شهرک‌های صنعتی استان، اظهار کرد: بهترین راه ترویج عفاف و حجاب، انس گرفتن با قرآن و عمل به معارف اسلامی در دین است که تاثیر عمیقی دارد.


دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال 1399 ابلاغ شد

بانک مرکزی "دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط در سال 1399" را با هدف هموارسازی مسیر تولید ملی و حمایت از بنگاه‌هاي اقتصادی در راستای تحقق شعار جهش توليد، هدایت نقدینگی جامعه به سمت بخش‌های مولد و تأمين مالی توليد کنندگان داخلی و تأمين سرمايه در گردش بنگاه‌های اقتصادی به شبکه بانکی کشور ابلاغ کرد.


دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی چناران به بهره‌برداری رسید

محسن صالحی‌نیا روز چهارشنبه در جریان سفر به استان خراسان رضوی، با حضور در شهرک صنعتی چناران، واحدهای صنعتی "فن آوران سلامت آریایی آروین" و "آپادانا درب توس" را افتتاح کرد.


با همه محدودیت‌های بین‌المللی و فشارهای اقتصادی، قراردادهای واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی کشور پنج برابر شد

محسن صالحی‌نیا روز چهارشنبه در نشست معرفی سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: این آمار نشان می‌دهد هنوز اقبال سرمایه‌گذاری در صنایع در کشور زیاد است و این مسئولیت مدیران صنعتی برای تأمین زیرساخت‌های لازم را سنگین‌تر می‌کند.


سیاست دولت از "شتاب در رشد و توسعه" به "تاب آوری" تغییر کرده است/ بخش صنعت کشور در دوره کرونا درخشید/ در دولت تدبیر و امید ۳.۵ میلیون شغل ایجاد شد

اسحاق جهانگیری با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، غیرانسانی و غیرقانونی آمریکا علیه دولت و ملت ایران گفت: در شرایط کنونی، صادر کنندگان کالا و کسانی که درپی تأمین کالا‌های مورد نیاز کشور از خارج هستند، در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند و باید از کسانی که به‌طور سالم در این فضا فعالیت می‌کنند، دفاع کرد.


امید پشت چرخ دنده‌ها نهفته است

گفت‌وگو با حسین مدرس‌ خیابانی


برای قطع کامل وابستگی راهی جز ساخت داخل وجود ندارد/ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران سهم قابل توجهی در جهش تولید و نهضت ساخت داخل دارد

حسین مدرس خیابانی در نشست هم‌انديشي با اعضای هیأت مدیره، مديرعامل، معاونان و مدیران شركت مادر تخصصي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در هر نقطه‌ای که شهرک صنعتی وجود دارد، یعنی کار و تلاش و تولید در جريان و طبیعتاً زیرساخت‌هاي تولید نیز فراهم و تولید راحت‌تر است.


آغاز طرح پایش 1215 واحد صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از آغاز طرح پایش 1215 واحد صنعتی استان در سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرک‌های صنعتی، اظهار کرد: برای امسال 1215 واحد صنعتی در استان را هدفگذاری کردیم و توسط کلینیک کسب و کار شهرک‌های صنعتی پایش و عارضه یابی می شود.


خط تولید بیومواد استخوانی در مشهد با حضور رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي : به مناسبت هفته قوه قضائیه ، خط تولید محصولات بیومواد استخوانی شرکت ابزار پزشکی اسوه آسیا در شهرک صنعتی "ماشین سازی و فناوریهای برتر" با حضور رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید.


تابلوی معاملاتی SME فرابورس برای واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در استان خراسان رضوی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حضور واحدهای کوچک و متوسط خراسان رضوی با بهره مندی از بسته حمایتی این شرکت و با اخذ شرایط لازم در بازار فرابورس ایران خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی، " مسعود مهدی زاده مقدم" در بازدید از واحدهای صنعتی کوچک شهرک صنعتی تربت جام، اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت فرابورس ایران، تابلوی معاملاتی به نام SME در فرابورس ایجاد شد.


موافقتنامه سه جانبه برای تولید فناورانه در شهرک فناوری و بیوتکنولوژی صنایع غذایی شرق کشور منعقد شد

موافقتنامه سه‌جانبه بین سازمان صنعت، معدن و تجارت ، شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی و مرکز شتابدهی و زیست بوم نوآوری خیام به منظور رفع نیازهای فناورانه و آینده‌نگری صنعتی از جنبه رقابت پذیری و بازارسازی در شهرک فناوری و بیوتکنولوژی صنایع غذایی شرق کشور منعقد شد. مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در مراسم امضای این موافقتنامه گفت: این موافقتنامه به منظور فراهم کردن بستر اشتغال دانش بنیان در راستای تحقق منویات رهبری در گام دوم انقلاب و بستر تولید فناورانه در جهت رفع نیازها و موضوعات صنایع استان به امضا رسیده است.


‌راه‌اندازی واحدهای راکد و غیرفعال صنعتی و معدنی در استان‌ها/ توجه به نظرات بخش‌ خصوصی در تمامی مراحل تصمیم‌گیری

به گفته حسین مدرس خیابانی، هریک از شهرک‌های صنعتی باید در ورودی خود دو ویترین "قطعات داخلی سازی شده" و "قطعاتی را که هنوز موفق به ساخت داخلی نشده است" به نمایش بگذارد.


رشد 130 درصدی واگذاری زمین به طرح های صنعتی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی؛ گفت: مطابق برنامه ریزی هایی که طی سه سال گذشته از سوی این شرکت برای شهرک سازی انجام شد، ایجاد و توسعه شهرک‌ها رشدی 160 درصدی داشته است. به گزارش روابط عمومي شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در بازدید از اراضی توسعه ناحیه صنعتی کمال الملک، اظهار کرد: بسترسازی مناسبی برای ایجاد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی در خصوص واحدهای تولیدی صورت گرفت و طی سه سال گذشته 160 درصد شهرک سازی رشد داشته و این رشد منجر به افزایش مساحت واگذاری به طرح های صنعتی از 60 هکتار به 138 هکتار تا پایان سال گذشته شد.


بسته بيمه خاص صنايع كوچك براي پنجمين سال متوالي تمديد شد

اصغر مصاحب اظهار داشت: در سال جهش توليد و به منظور تسهيل و رونق فعاليت‌هاي اقتصادي، افزايش ضريب امنيت و كاهش ريسك توليد در صنايع كوچك و متوسط، بسته بيمه خاص صنايع كوچك مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور با كاهش نرخ حق بيمه نسبت به سنوات گذشته و پوشش حداكثري خطرات SMEها تمديد شد.


مقدمات تدوین و انعقاد تفاهم‌نامه بین بانک توسعه تعاون و شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی فراهم گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جلسه ای با حضور مدیر عامل و رئیس هیات مدیره ، عضو هیات مدیره ، معاونین و مدیران و ذیحساب شرکت شهرکهای صنعتی استان و مدیر و معاونین سرپرستی شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی در محل دفتر مدیر امور شعب استان در راستای نحوه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی و بانک توسعه تعاون تشکیل گردید .


دیدار اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان خراسان رضوی با رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در هفته ارتباطات و روابط عمومی و تقدیر از مدیر روابط عمومی این شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی ، همزمان با سومین روز از هفته ارتباطات و روابط عمومی، رئوف ذباح و شادی قاسمی به نمایندگی از اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان خراسان رضوی با حضور در دفتر مسعود مهدی زاده مقدم ، رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان با ایشان دیدار کردند.


روابط عمومی قلب تپنده و جلوه نمایانگر هر دستگاه اجرایی می باشد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی جلسه شورای اداری استان خراسان رضوی بصورت ویدئوکنفرانس با حضور مهندس مسعود مهدیزاده مقدم رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی بهمراه سید آرش علوی مشاور مدیرعامل و مسئول روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان به ریاست علیرضا رزم حسینی، استاندار و شرکت نمودن مدیران کل استانداری، مدیران کل ستادی و فرمانداران شهرستان های استان خراسان رضوی برگزار شد.


تقدیر و تشکر مدیر مؤسسات و شرکتهای خصوصی ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان خراسان رضوی از یاوران سلامت و معیشت در قرارگاه جهادی حسینیه اعظم خیمه العباس مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی مسعود مهدی زاده مقدم مدیر مؤسسات و شرکتهای خصوصی ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان از اقدامات جهادی هیأت خیمه العباس مشهد مقدس در جبهه رزمایش مواسات و همدلی و نیز حفظ سلامت مردم و مبارزه با کرونا تشکر و قدردانی کرد.


انتخاب نیروهای دلسوز، متخصص، باتجربه و جوان/ مدیریت بازار، حمایت از مصرف کننده و ایجاد آرامش در فضای کسب و کار/ رفع دغدغه صاحبان کارخانجات در تأمین مواد اولیه

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در گفت‌وگو با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستور داد با انتخاب نیروهای دلسوز، متخصص، باتجربه و جوان، تلاش خود را بر مدیریت بازار و تأمین کالاهای اساسی، ساماندهی قیمت خودرو، جهش تولید، کمک به توسعه صادرات غیرنفتی و بهبود فضای کسب و کار متمرکز کند.


صدور 464 هکتار سند تفکیکی برای واحدهای صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از صدور 464 هکتار سند تفکیکی برای واحدهای صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی، خبر داد.


حسين مدرس خیابانی به‌عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد

رئیس جمهور با صدور حکمی حسین مدرس خیابانی را به‌عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.


اجراي 66 پروژه عمراني با اعتبار 347 ميليارد ريال در شهرک‌ها و نواحي صنعتي خراسان رضوي

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، از اجراي 66 پروژه عمراني با اعتبار 347 ميليارد ريال در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان در سال گذشته خبر داد.


جهش تولید با بهبود محیط کسب ‌و کار و مشارکت دادن مردم در اقتصاد محقق مي‌شود

مقام معظم رهبری روز چهارشنبه به مناسبت هفته‌ کار و کارگر، در ارتباط تصویری مستقیم و سه‌ ساعته با هفت مجموعه تولیدی، ضمن تأکید بر نقش و اهمیت جایگاه کارگر و وظایف متقابل کارگر و کارفرما در افزایش کمی و کیفی تولید و ایجاد ثروت در یک اقتصاد سالم، به بیان نکاتی درخصوص علت نامگذاری امسال به عنوان سال جهش تولید و الزامات تحقق این شعار و بخش هایی که باید بر آن ها تمرکز ویژه شود، پرداختند و وظایف مسئولان در این عرصه را بیان کردند.


قرارگاه تاکتیکی فضای مجازی سپاه نقش اثرگذاری برای صنایع دارد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: فعالیت مجموعه قرارگاه تاکتیکی فضای مجازی سپاه امام رضا(ع)در حوزه اطلاع رسانی بسیار منسجم بوده و با نگاه حمایتی و توسعه ملی نقش آفرینی می کند.


بهره‌برداری 83 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتي خراسان رضوی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از بهره‌برداری 83 واحد صنعتی و توليدي با سرمایه‌گذاری4928 ميليارد ريال در سال گذشته در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان، خبر داد.


دستگاه قضایی پشتوانه تحقق جهش تولید صنعتگران است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با تأکید بر تداوم پیگیری های مسائل حقوقی صنعتگران در سال جدید، دستگاه قضایی را پشتوانه تحقق اهداف جهش تولید در حوزه صنعت دانست.


بستر لازم جهش تولید در حوزه صنعت فراهم است

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر لزوم حمایت از واحدهای صنعتی گفت: بستر لازم برای جهش تولید در حوزه صنعت استان فراهم است و تمام برنامه اقتصادی در راستای تحقق شعار جهش تولید اجرایی می شود.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تخصیص امکانات و تأمین ارزاق و نیازهای عمومی سیل زدگان

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستوری از سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت، شرکت‌های شهرک‌های صنعتی و واحد‌های تولیدی بزرگ در استان‌های سیل زده خواست تا امکانات خود را برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده اختصاص دهند.


دستور ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای آسیب شناسی برنامه‌های رونق تولید/ تهیه برنامه عملیاتی متناسب با الزامات جهش تولید

رضا رحمانی گفت: بنا بر دستور رهبری، باید با کار ده برابری، تولید به جایی برسد که در زندگی مردم اثر بگذارد؛ لذا با توجه به ارکان اقتصاد مقاومتی باید همه ظرفیت‌های دولتی و مردمی، حمایت از تولید ملی، مدیریت منابع ارزی و مدیریت مصرف در این خصوص مورد توجه جدی قرار گرفته و فعال شوند.


تأکید معاون وزير صنعت، معدن و تجارت بر آمادگی و انجام اقدامات پيشگيرانه برای ارتقاء ايمني شهرك‌ها و نواحي صنعتي

درپی صدور اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی در هفته جاری، معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در تماس‌های تلفنی جداگانه با مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي 9 استان کشور، در جریان آخرین وضعیت بارندگی‌ها‌ و احتمال وقوع سیل در شهرك‌ها و نواحي صنعتي این استان‌ها قرار گرفت.


خود را مکلف به ثمردهی حداکثری اهداف "جهش تولید" در سال جدید می‌دانیم

رضا رحمانی گفت: در سال "جهش تولید" همه برنامه‌های حرکت آفرین و مشوق‌های نتیجه بخش را با جدیت تمام دنبال خواهیم کرد تا دستور مقام معظم رهبری برای مشهود بودن آثار اقدامات در زندگی مردم، ظهور و بروز جدی و کاملاً مؤثری داشته باشد.


سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران؛ همگام با توسعه صنعتی کشور، از رونق تا جهش تولید

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت آغاز سال نو و نامگذاری سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "جهش تولید" پیامي صادر كرد.


دومين نشست كارگروه مديريت بيماري كرونا در سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران برگزار شد

در اين نشست كه روز سه‌شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بيماري كرونا برگزار شد، ضمن قدرداني مجدد از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در مقابله با ويروس خطرناك كوويد ـ 19، اقدامات صورت گرفته به منظور پيشگيري و مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تشريح شد.


ضدعفونی شبانه روزی شهرک‌ها و نواحی صنعتی توسط بسیجیان

فرمانده بسیج شهدای گمنام شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از ضدعفونی کردن شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


مديريت تعطيلات نوروزي و آمادگي هرچه بيشتر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور

مديريت ايمني، بهداشت، محيط زيست و انرژي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران نيز در راستاي آمادگي هرچه بيشتر در ايام تعطيلات نوروز به منظور رعايت مسائل ايمني، بهداشت و محيط زيست در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و جلوگيري از خطرات و خسارات احتمالي، بر آمادگي ايستگاه‌هاي آتش نشاني و خودروهاي اطفاء حريق و امداد و نجات، مراكز درماني و درمانگاه‌ها و همچنين تصفيه‌خانه‌هاي فاضلاب صنعتي براي خدمات رساني به واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي، با انجام برنامه‌ريزي‌هاي از پيش تعيين شده تأكيد كرد.


افزایش ظرفیت واحدهای صنعتی تولیدات بهداشتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افزایش ظرفیت تولید اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی‌کننده در واحدهای صنعتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تسهيل شد

سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با هدف مساعدت به سرمايه‌گذاران واحدهای توليدی، نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه خود را تسهيل نمود.


ظرفيت صادراتي خوشه‌هاي صنعتي بسيار گسترده است

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: ارتباط ميان واحدهاي صنعتي در يک خوشه صنعتي موجب ايجاد فضاي رقابتي و باعث اثرگذاري صادراتي شده و ايجاد عمليات مختلف در واحدها براي تخصصي‏سازي با هدف تامين نيازهاي بازارهاي داخلي و خارجي را توسعه داده است.


تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در اين نشست كه روز شنبه به رياست محسن صالحي‌نيا و با حضور اعضاي كارگروه مديريت بحران و دو تن از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها برگزار شد، ضمن قدرداني از تلاش‌ها و مجاهدت‌هاي پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها در كنترل ويروس كرونا، بر تداوم اقدامات پيشگيرانه به منظور مراقبت از سلامت كاركنان و كارگران در سطح ستاد، شركت‌هاي استاني و شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور تأكيد شد.


عملیات اجرایی و بهره‌برداری از چند طرح صنعتی و پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی آغاز شد

عملیات اجرایی و بهره‌برداری از چند طرح صنعتی و پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران آغاز شد.


افتتاح فاز اول طرح توسعه و ارتقاء تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر مشهد

محسن صالحی‌نیا روز چهارشنبه در سفر به استان خراسان رضوی، فاز اول طرح توسعه و ارتقاء تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر مشهد را افتتاح کرد.


استفاده ازظرفیت‌های علمی بانوان در جهت پیشبرد اهداف رونق تولید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی به استفاده ازظرفیت‌های علمی بانوان در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی به خصوص رونق تولید تأکید و نقش بانوان را مهم برشمرد.


کسب مقام سوم شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در مسابقات فوتسال کشوری جام بسیج

تیم فوتسال شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در مرحله یک چهارم نهایی توانست با غلبه بر حریف خود با نتیجه 4بر یک به مقام سوم مسابقات فوتسال کارکنان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران جام بسیج یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دست پیدا کند.


طرح توسعه واحد نساجی در شهرک صنعتی بردسکن به بهره‌برداری رسید

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت طرح توسعه واحد نساجی در شهرک صنعتی بردسکن با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی برای ۲۵۰ نفر و ظرفیت تولید ۶ هزار تن نخ در سال به بهره‎برداری رسید.


یک طرح توسعه صنعتی با حضور وزیر صنعت در شهرک صنعتی چناران بهره‌برداری شد

طرح توسعه یک واحد صنعتی مخابراتی عصر چهارشنبه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی چناران استان خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید.


بهره‌برداري از بيش از 450 طرح با سرمايه‌گذاري بالغ بر 48 هزار ميليارد ريال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در آستانه چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، بهره‌برداري از 453 طرح با سرمايه‌گذاري داخلي بالغ بر 48 هزار ميليارد ريال و خارجي افزون بر 19 ميليون دلار و ميزان اشتغالزايي 13 هزار و 352 نفر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور آغاز ‌شد.


سامانه سامد؛ سبب تسریع فرآیند پاسخگویی است

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در محل سامانه سامد به سوالات صاحبان صنعت و متقاضیان پاسخ داد.


افتتاح دو واحد تولیدی با حضور فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی

فرمانده سپاه امام رضا(ع)خراسان رضوی از شهرک صنعتی کاویان فریمان بازدید کرد.


ارتباط مستقیم و بی واسطه در ملاقات عمومی فرصتی برای حل مسائل است

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی در ادامه ی برنامه های دهه مبارک فجر امروز به صورت چهره به چهره با صاحبان صنعت و متقاضیان دیدار و گفتگو کرد و با آنان ملاقات های عمومی داشت.


خراسان رضوی بالاترین نرخ مشارکت اقتصادی را در اختیار دارد

استاندار خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی با نرخ مشارکت اقتصادی حدود ۵۲ درصد، بالاترین نرخ را در کشور به خود اختصاص داده است.


آیین‌ نامه اجرایی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصویب شد

آیین نامه اجرایی "ایجاد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید" با هدف حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی و کمک به تکمیل و راه اندازی طرح‌های نیمه تمام، تأمین مالی، تعیین تکلیف بدهی‌های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی، معادن و رفع موانع صادراتی، در دولت به تصویب رسید.


بهره‌برداری مجدد از 84 واحد تولیدی راکد در استان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: 184 واحد به مشاورین ارجاع داده شده است که بیشتر مسائل آن مربوط به امور مالی، بهره‌وری و ماشین‌آلات است. از این میان 65 درصد واحدهای مشکل‌دار به صورت مستقیم به سیستم بانکی ارجاع داده شده‌اند. در حال حاضر 84 واحد راکد به بهره‌برداری مجدد رسیده است.


پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی به مناسبت دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی با صدور پیامی چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.


افتتاح17 واحد صنعتی و توليدي با سرمایه گذاری 13760 میلیارد ریال

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح 17 واحدصنعتی و توليدي با سرمایه گذاری 13760 ميليارد ريال در دهه مبارک فجر در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان، خبر داد.


ارتقای سطح آگاهی صنعتگران در جهت صیانت ازحقوق شهروندی اولویت است

دبیر کارگروه صیانت از حقوق شهروندی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: ارتقای سطح آگاهی صنعتگران در جهت صیانت از حقوق شهروندی یکی از اولویت های مهم ما بوده زیرا اجرای دقیق منشور حقوق شهروندی، موجب کاهش مشکلات صنعتگران و آسیب های اجتماعی می شود.


افتتاح و کلنگ زنی 24 پروژه عمراني با اعتبار 228 ميليارد ريال در شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوی

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، از افتتاح و کلنگ زني 24 پروژه عمراني در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان در ايام الله دهه مبارک فجر، خبر داد.


پیشرفت فیزیکی 82 درصدی تصفیه خانه چرمشهر/ اشتغال 2200 نفر در شهرک صنعتی چرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: شهرک صنعتی چرمشهر یکی از اصلی ترین و تخصصی ترین شهرک های صنعتی کشور است که در حوزه صنایع چرم و نیز صنایع تبدیلی فعالیت می کند.


سهم شهرک‌ها و نواحی صنعتی از مالیات و عوارض بر ارزش افزوده مشخص شد

نمایندگان در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، با ماده 42 این لایحه و 12 تبصره ذيل آن با 156 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.


آغاز واگذاری فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور

در راستای اجراي تفاهم نامه تفویض اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور واگذار شد.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك بيانيه‌اي صادر كرد.


شناسايي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض بحران‌هاي طبيعي و تهيه نقشه واحدهاي صنعتي پرخطر

محسن صالحي‌نيا با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزي براي مديريت بحران در جنبه‌هاي پيشگيري، آمادگي، مقابله و بازسازي اظهار داشت: تاريخچه مديريت بحران‌ها در كشور از منظر حادثه در اين سازمان مورد بررسي قرار گرفته و زلزله و سيل به‌عنوان عوامل طبيعي و واحدهاي صنعتي پرخطر به‌عنوان عوامل انسان ساخت، مهمترين منشاء امكان وقوع بحران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شناسايي شده‌اند.


دوره آموزشی مبارزه با پولشویی در شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی برگزار شد

دوره آموزشی مبارزه با پولشویی با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران در شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی برگزار شد.


نشست بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان تربت ‌حیدریه برگزار شد

امروز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران طرح شبکه توزیع گاز و ایستگاه TBS خط تغذیه گاز با هزینه ۱۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و دو واحد کارگاهی با ۴۲۰ متر زیربنا با هزینه هشت میلیارد ریال در ناحیه صنعتی مه‌ولات بهره‌برداری شد.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت چند پروژه عمراني را در جنوب خراسان رضوی افتتاح کرد

شبکه توزیع گاز ایستگاه TBS و چند واحد کارگاهی ناحیه صنعتی "مه‌ولات" واقع در جنوب استان خراسان رضوی روز پنج‌شنبه طی مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.


فعالیت 45 هزار واحدصنعتی در 820 شهرک و ناحیه صنعتی کشور

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي ایران، گفت: سیاست های دولت در حوزه صنعت باعث شد علاوه بر تثبیت اشتغال در واحدهای صنعتی، شاهد افزایش تولید در مناطق مختلف کشور باشیم و هم اکنون بالغ بر 45 هزار واحدصنعتی در بیش از 820 شهرک و ناحیه صنعتی مشغول فعالیت هستند.


افتتاح شبکه گاز ایستگاه CGS-TBS و واحدهای کارگاهی شهرک صنعتی تربت حیدریه2 افتتاح شد

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي ایران، با حضور در شهرک صنعتی تربت حیدریه2 شبکه توزیع گاز ایستگاه CGS-TBS و واحدهای کارگاهی این شهرک را افتتاح کرد.


سیاست‌ها و حمایت‌های دولت‌ باعث افزایش رقابت پذیری و صادراتی شدن بیشتر تولیدات صنعتی کشور در بازارهای بین‌المللی شده است

محسن صالحی‌نیا در جريان بازدید از کارگاه‌های خوشه صنعتي جواهرات در مشهد گفت: هم اکنون مطالعات امکان سنجی ۱۷۰ خوشه صنعتی در کشور انجام شده که از این تعداد ۳۶ خوشه در مراحل مطالعات شناختی یا پیاده‌سازی هستند.


آیین مراسم کلنگ زنی ناحیه صنعتی زاوه برگزار شد

با حضور معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران آیین مراسم کلنگ زنی ناحیه صنعتی زاوه برگزار شد.


افتتاح شبکه توزیع گاز ایستگاه TBS و واحدهای کارگاهی ناحیه صنعتی مه ولات

شبکه توزیع گاز ایستگاه TBS ،خط تغذیه و واحدهای کارگاهی ناحیه صنعتی مه ولات با حضور معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي ایران، افتتاح شد.


خوشه های صنعتی مسیر توسعه صنایع خرد و کوچک را هموار کرد

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتي ایران به نقش اثرگذار خوشه های صنعتی در سال رونق تولید در بنگاه های خرد، کوچک و متوسط تأکید کرد و خوشه ها را عامل مهمی برای اشتغال، توسعه واحدهای صنعتی و فضای کسب و کار دانست.


ایجاد نواحی صنعتی و توسعه شهرك‌های تقاضا محور در اولویت است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: برای در اختیار قراردادن شرایط مناسب برای صاحبان صنعت و سرمایه گذاران صنعتی و ضرورت رونق تولید بیشتر در استان از تمام ظرفیت ها استفاده کردیم تا رشد اقتصادی صنعتگران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی افزایش یابد لذا توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی را به عنوان یکی از الزامات مهم انجام می دهیم.


رئيس جمهور قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد

قانون "تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور" پيش از اين طي طرح دو فوریتی در نشست ۲۰ آذر مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفته بود و مصوبه مجلس شورای اسلامی با اصلاحاتی که با هماهنگی بانک مرکزی صورت گرفت، به تصویب رسید.


بهره برداری از 12 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از بهره برداری12 واحد صنعتی در سه ماهه سوم امسال خبر داد.


امکانات اقتصادي شهرک صنعتي بينالود در ايجاد اشتغال فراوان است

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي در کميته رسيدگي به مشکلات شهرکها و نواحي صنعتي در شهرک صنعتي بينالود, از امکانات اقتصادي شهرک صنعتي بينالود در ايجاد اشتغال اين منطقه خبرداد.


دستور رئیس‌ جمهور به بانک‌ها برای بازگشت واحد‌های تولیدی تملک شده به چرخه تولید

بابک دین پرست همچنين از دستور ویژه رئیس جمهور به استانداران برای ارزیابی واحد‌های اولویت‌دار خبر داد و گفت: با توجه به باقی ماندن عمر دو ساله دولت، باید این کار در دستور استانداران باشد. از اين رو از استانداران خواسته شده برنامه توسعه خود را برای دو سال باقی مانده دولت ارائه کنند.


بازدید مدیران عامل شرکت های خدماتی از شهرک صنعتی بزرگ شیراز

مدیران عامل شرکت های خدماتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی از واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك صنعتی بزرگ شیراز بازدید کردند.


پایش و عارضه یابی 780 واحد تولیدی در کلینیک کسب و کار

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از پایش و عارضه یابی 780 واحد تولیدی در استان توسط کلینیک کسب و کار خبر داد.


ارائه 22 محصول استارتاپی توسط فن بازار منطقه ای خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از ارائه 22 محصول استارتاپی در نمایشگاه هفته پژوهش توسط فن بازار منطقه ای استان خبر داد.


فعالیت فعالان حوزه صنعت نباید دچار وقفه شود

با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی و معاونت توسعه مدیریت و منابع شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، مسائل و موانع تولید واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کاشمر بررسی و رسیدگی شد.


نمایشگاه هفته پژوهش فرصتی برای تجاری سازی ایده های نوین است

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: نمایشگاه هفته پژوهش فرصت مناسبی برای تجاری سازی ایده های نو و ایجاد راهکارهای نوین است.


برگزاری دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده در شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوی

معاونت توسعه مدیریت و منابع شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاري دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، خبرداد.


عزم تولیدکنندگان حوزه پیمانکاری صنعتی جهت حضور در بازارهای جهانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: نظام مبادلات پیمانکاری فرعی یکی از راهکارهای مهم برای حمایت از واحدهای صنعتی خرد، کوچک و متوسط است و عزم تولیدکنندگان در این حوزه و حضور در بازارهای جهانی جدی است تا از این طریق حجم صادرات خود را افزایش دهند.


اجراي دو پروژه عمرانی در شهرک‌هاي صنعتي سبزوار

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاري مناقصه و تعيين شرکت مجري پروژه شبکه توزيع آب شرب و صنعتي شهرک صنعتي سبزوار2 و پروژه شبکه توزیع و خط انتقال آب ناحیه صنعتی ششتمد، خبرداد.


نماز؛ سرچشمه اصلی ارزش های دینی است

رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی، نماز و آثار آن را در تقویت ارزش های دینی مهم و انجام فعالیت های فرهنگی را ضروری برشمرد و به استفاده از همه ظرفیت ها در این زمینه تأکید کرد.


قهرمانی تیم تیراندازی باکمان شهرک‌هاي صنعتی در جام بسیج

تیم کارمندان شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی در مسابقات سراسری قهرمانی جام بسیج حوزه دو ادارات کل شهید طرحچی به مقام قهرمانی رسید.


وجه مشترک صنعت و رسانه خدمت به مردم است

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: وجه مشترک صنعت و رسانه خدمت به مردم است که هردو برای خدمت رسانی بهتر تلاش می کنند پس رابطه این دو باید کنار هم تعریف شود.


دریافت نشان ملی مدیریت استراتژیک سال 1398 کشور

نشان ملی مدیریت استراتژیک سال 1398 کشور در سیزدهمین دوره کنفرانس مدیریت استراتژیک به شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی اهدا شد.


ایثارگران دفاع مقدس؛ تاریخ شفاهی دوران جنگ تحمیلی را نشر دادند

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خراسان رضوی، گفت: ایثارگران دفاع مقدس، تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی را منتقل و برای نسل جوان تبیین کردند تا جوانان بدانند چه کارهای عظیم و ارزشمندی در آن دوران انجام شد.


مصون‌ سازی اقتصاد از آسیب تحریم‌ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سه‌شنبه شب در دیدار ۲۵۰۰ نفر از تولید کنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی كشور، هدف اصلی از اين نشست را تکریم این عناصر اساسی در افکار عمومی خواندند و سخنان تولید کنندگان در این دیدار را بسیار مهم، سنجیده و قابل توجه دانستند.


استفاده از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

محسن صالحي‌نيا در بخشنامه‌اي به مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها متذكر شده است: در راستاي تحقق اهداف عاليه وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستاي سياست‌هاي ابلاغي مقام عالي وزارت مبني بر نظارت مستمر بر امور واحدهای توليدي و حل مشکلات آنان، لازم است در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه و در هماهنگي كامل با سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت و كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتي به منظور حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و درپي آن، ارتقاء توان تولید ملي در کشور استفاده شود.


صادرات 113 میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از صادرات113میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان شهریورماه خبرداد.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای شناسایی و معرفي واحدهای تولیدی مشکل دار سراسر کشور

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی در آستانه 13 آبان و در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان با اشاره به سخنان چندی پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر این‌که هرجا یک واحد صنعتی در آستانه تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن می‌رویم، فرمودند: این سخنان، عالی و خرسند کننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین گونه عمل کنند.


تقدیر معاون هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی از زحمات و تلاش های مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در همایش خادمان زائران پیاده حضرت امام رضا(ع) تقدیرکرد.


رویداد نوآوری تکاپ؛ 14 و 15 آذرماه در مشهد برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی ضمن اعلام اینکه 14 و 15 آذر ماه رویداد نوآوری تکاپ در مشهد برگزار می‌شود، یکی از برنامه‌های سازمان صنایع کوچک را برگزاری استارت آپ خواند و گفت: این فعالیت را از اواسط سال 97 آغاز کردیم.


انجام فعالیت های زیرساختی و نرم افزاری برای ارتقای واحدهای صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گفت: یک بخش از فعالیت های ما زیرساختی است که اغلب با همین جنس فعالیت ها شناخته می شویم. اما بخش دیگر فعالیت های ما، تمهید و تسهیل امور صنایع کوچک است.


پذیرایی ۴۸ هزار نفر زائر در شهرکهای صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از پذیرایی ۴۸ هزار نفر زائر حضرت امام رضا(ع) در شهرکهای صنعتی استان، خبر داد.


راه اندازی 16 ایستگاه صلواتی در پنج محور خراسان رضوی

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، از راه اندازی 16 ایستگاه صلواتی در پنج محور استان خبر داد.


بخشنامه معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضائیه براي رفع مشكلات و موانع توليد و حمايت از فعالان اقتصادي

محمد باقر الفت با عنايت به تأكيدات رئيس قوه قضائيه، در بخشنامه‌اي به رؤسای دادگستری‌های کل استان‌های سراسر کشور، خودداري از مجموعه اقداماتي كه به تعطيلي واحدهاي توليدي منتج مي‌شود را ابلاغ كرد.


انعقاد 102 قرارداد با سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 102 قرارداد در بخش تولید، در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در 6 ماه اول امسال خبر داد.


تصویب 111 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهرکها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از تصویب سرمایه گذاری خارجی111میلیون و985 هزاردلاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تا پایان شهریورماه خبرداد.


19واحد صنعتی در شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی به بهره برداری رسید

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: 19 واحد صنعتی در شش ماهه نخست امسال در شهرکهای صنعتی به بهره برداری رسیدند.


غبار روبی مزار شهدای گمنام جبل النور در پنجمین روز هفته دفاع مقدس

به مناسبت دهه مبارک فجر مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی و جمعی از پرسنل این شرکت با حضور در گلزار شهدای گمنام جبل النور به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و ارزش های انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.


ساختار مهم سیاست های رونق تولید، شرکت های دانش بنیان هستند

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: ساختار مهم سیاست های رونق تولید که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین شد شرکت های دانش بنیان و واحدهای صنعتی هستند و این ها باید همواره به گونه ای با هم تعامل داشته باشند تا توسعه تولید ملی همیشه در حوزه صنعت رشد مثبت داشته باشد.


پیروزی صنعتگران با فرهنگ ایثار و شهادت دفاع مقدس ثمربخش شد

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: ایستادگی و پیروزی صنعتگران در جنگ اقتصادی دشمن با فرهنگ ایثار و شهادت دفاع مقدس ثمر بخش شد.


اجرای 26 پروژه عمرانی در شهرک‌هاو نواحی صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از اجرای 26 پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در پنج ماهه اول امسال خبر داد.


لزوم ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در سال رونق تولید

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، ضمن تأکید بر رفع موانع تولید، ایجاد اشتغال در واحدهای صنعتی را مهم برشمردند.


نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته در مشهد گشایش یافت

همچنين همزمان با نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو، لوازم یدکی و صنایع وابسته، تفاهم نامه همکاری‌های مشترک علمی و فنآوری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران‌ خودرو (ساپکو) در محل شهرک فنآوری و بیوتکنولوژی شمال شرق در مشهد به امضاء رسید.


صنایع کوچک از ابتدای امسال بیش از یک میلیارد یورو کالا صادر کردند

اصغر مصاحب با حضور در مرکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه فردوسی مشهد گفت: مراکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه‌ها از قطب‌های ایده پرداز، خلاق و نوآور کشور هستند که باید واحدهای صنعتی در حوزه قطعات خودرو از این ظرفیت بزرگ بیشتر استفاده کنند.


اجرای طرح جامع GIS در 40 شهرک و ناحیه صنعتی خراسان رضوي

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوي از اجرای طرح جامع GIS، با هدف جمع آوری اطلاعات دقیق و مناسب، به‌عنوان پشتیبان فنی در تصمیم گیری، برنامه‌ریزی و مدیریت بهینـه در 40 شهرک و ناحیه صنعتی استان خبر داد.


نقش مهم ذیحسابان در راهبري توسعه اقتصادی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی

سید داود حیدری با بيان اين مطلب در نشست با مديرعامل، مدیر و كارشناسان امور مالی و ذیحسابي شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی اظهار داشت: برنامه‌ریزی هوشمندانه و اقدامات لازم برای شناسایی منابع مالی، یکی از ضروریات و امری بسیار مهم است که اگر دقیق صورت پذیرد، در نهایت سبب ایجاد یک ظرفیت جدید برای هر مجموعه خواهد شد.


افتتاح 16 طرح صنعتی با اعتبار 3439 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح 16 طرح صنعتی با اعتبار 3439 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان همزمان با هفته دولت خبر داد.


تقدیرمسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) از زحمات و تلاش های مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در همایش یاران خراسانی ولایت تقدیرکرد.


افتتاح 17 پروژه عمرانی با اعتبار 70 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح 17 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در هفته دولت خبر داد.


چرخ صنایع بزرگ بدون فعالیت صنایع کوچک نمی‌چرخد

محسن صالحی‌نیا در همايش گراميداشت روز حمايت از صنایع کوچک در محل مرکز خدمات فنآوری و كسب و كار شهرك فنآوري صنايع غذايي و بيوتكنولوژي شمال شرق كشور گفت: با توجه به فرمایشات و رهنمودهای رهبري، به‌کارگیری توانمندی‌های داخلی و تقویت نهضت داخلی سازی صنایع و قطعات مورد نیاز کشور در دستور کار نظام و مسئولان قرار دارد که خطاب آن بیشتر به صنایع کوچک است؛ چرا كه تأمین زیرساخت‌های لازم برای صنایع کوچک منجر به تقویت صنایع بزرگ می‌شود.


از ۸۱۸ شركت دانش بنیان كشور، ۳۵۰ مجموعه در داخل شهرک‌های صنعتی قرار دارند

محسن صالحی‌نیا در آيين گشایش نمایشگاه دائمی توسعه ساخت داخل صنعت فولاد خراسان در محل شهرک صنعتی توس مشهد گفت: صنعت فولاد در ایران با اجرای طرح توازن و تکمیل زنجیره تولید توسعه پیدا کرده و در بخش‌هایی همچون کنسانتره، گندله سازی، احیاء و تولید فولاد نیازمند تولید داخلی یکسری تجهیزات و قطعات یدکی و ثابت می‌باشد که حوزه صنایع کوچک و متوسط دارای تجربه و توانمندی‌های خوبی در این زمينه است.


توسعه خوشه‌های صنعتی رویکرد مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت است

محسن صالحي‌نيا در نشست کارگروه رونق تولید شهرستان گناباد گفت: از اعتبارات تبصره ۱۸ مبالغی برای ایجاد و توسعه کلینیک‌های کسب و کار و توسعه صنایع جانبی و رفع مسائل و مشکلات آن‌ها طی سال جاری درنظر گرفته شده است.


حمایت از سرمایه گذاری در مناطق محروم در دستور کار سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران است

محسن صالحي‌نيا در آيين بهره برداری از شبکه روشنایی ناحیه صنعتی بجستان استان خراسان رضوي گفت: تجهیز و توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور در دستور کار تمامی شرکت‌های استانی اين سازمان قرار دارد تا ضمن کمک به راه اندازی واحدهای صنعتی، توسعه و اشتغال مولد را برای این مناطق فراهم کند.


نقش صدا و سیما همواره بر تقویت واحدهای صنعتی شناخته شده است

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: نقش صدا و سیما همواره بر تقویت واحدهای صنعتی شناخته شده و صنعتگران صدا و سیما را حامی خود می دانند.


مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاری دوره آموزشی نقش تعلیمی و تربیتی والدین در توسعه سرمایه انسانی، خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، مسعود مهدي زاده مقدم در این دوره آموزشی، گفت: به دلیل اینکه شخصیت فرزندان در سال های ابتدایی زندگی آنها شکل می گیرد نقش تعلیمی و تربیتی والدین در توسعه سرمایه انسانی بسیار ضروری است.


عملیات اجرایی فاز اول بهسازی جاده حسن آباد آغاز شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از آغاز عملیات اجرایی بهسازی جاده حسن آباد که از مسیرهای مواصلاتی مهم برای صنعتگران است، خبر داد.


پایش و عارضه یابی 430 واحد صنعتی در کلینیک کسب و کار

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از پایش و عارضه یابی 430 واحدهای صنعتی استان در کلینیک کسب و کار خبر داد.


فن بازار منطقه ای خراسان رضوی؛ فن بازار برتر کشور شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: فن بازار منطقه ای خراسان رضوی که زیر نظر شرکت شهرکهای صنعتی فعالیت می کند در سال 97 به عنوان فن بازار برتر شناخته شد.


به‌جای این‌که انقباظی عمل کنیم، باید تولید را رونق دهیم

رضا رحمانی در جمع صنعتگران، کارآفرینان، اصناف و بازاریان شهرستان تربت حیدریه گفت: باید باور داشته باشیم که رونق تولید مشکلات کشور را حل می‌کند و همه افراد با مسئولیت‌های متفاوت به وظیفه خود در این زمینه عمل کنند.


آغاز عمليات اجرايي احداث 3 واحد صنعتي و دو طرح توسعه در تربت حیدریه، مه ولات و زاوه استان خراسان رضوی

همزمان با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان رضوی، عملیات اجرایی احداث 3 واحد صنعتي و دو طرح توسعه يك واحد صنعتي آغاز و روند پيشرفت ساخت مجتمع فولاد تربت حیدریه بازديد شد.


در سه ماه نخست امسال با بازگشت 130 واحد صنعتي به چرخه تولید، 9 هزار فرصت شغلی پایدار شده است

محسن صالحي‌نيا در همایش صنعتگران شهرستان سبزوار اظهار داشت: در قالب تبصره 18 لایحه بودجه برای رونق تولید 100 هزار میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ملی و 100 هزار میلیارد ریال از منابع داخلی بانک‌ها به واحدهای کوچک و متوسط تولیدی پرداخت می‌شود.


ابتکار عمل صنعتگران در مقابل محدودیت‌های اقتصادی ضروری است

محسن صالحی‌نیا گفت: برخی واحدهای تولیدی این شهرک‌های صنعتی با مشکلاتی همچون تأمین مواد اولیه، ثبت سفارش واردات کالا و نقدینگی لازم برای تولید مواجه هستند که مشکلات آن‌ها در کارگروه‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مورد بررسی قرار می‌گیرد.


آغاز بهره‌برداری از مخزن بتنی، ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب شهرک صنعتی قوچان

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این‌که "ساخت ایران" نمودن قطعات وارداتی صنایع از دیگر برنامه‌های مهم اين سازمان برای واحدهاي صنعتي است، تأکید کرد: سازمان صنايع كوچك و شهرک‌هاي صنعتي ايران به‌عنوان يكي از سازمان‌هاي توسعه‌اي كشور، بسترسازي لازم را از طریق نظام مبادلات پيمانكاري فرعي که يكي از روش‌هاي عمده توسعه صنايع كوچك و متوسط است، به منظور حمایت از ساخت قطعات در کشور، به‌ویژه در صنایع قطعه سازی خودرو آغاز نموده است.


نگاه دولت در مناطق مرزی و کمتر توسعه یافته به مسأله اشتغال و رفاه اقتصادي مردم است

محسن صالحی‌نیا کمک به سرمایه‌ گذاران و تولید کنندگان مناطق مرزی با محوریت صادرات به کشورهای هدف همسایه را از سیاست‌های اقتصادی مهم دولت برشمرد و بر بهره گیری حداکثری از ظرفیت‌های مختلف مناطق در این زمینه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور تأکید کرد.


دستورالعمل تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال ١٣٩٨ به شبکه بانکی كشور ابلاغ شد

در راستای تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط و با توجه به نامگذاری امسال به نام "رونق توليد" از سوی مقام معظم رهبری‌ و پيرو ابلاغ دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در سه سال گذشته و اتخاذ رويکرد مساعدت مقرراتی، زمينه مناسب‌تری به‌ ‌منظور تأمين مالی واحدهای ياد شده فراهم شد.


نهضت ساخت داخل؛ تحقق اهداف رونق تولید را سرعت می بخشد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی به نهضت ساخت داخل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تأکید کرد و آن را از برنامه مهم امسال برای تحقق اهداف رونق تولید برشمرد.


برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد


نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث ۲۰۱۹ برگزار شد

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث2019 در تهران و با حضور شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی برگزار شد.


تسهیل روند تولید با راه اندازی سامانه سککوک

مدیر تأمین منابع مالی و سرمایه‌گذاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از تسهیل روند تولید با راه اندازی سامانه سککوکدر استان خراسان رضوی خبر داد.


کمک به افزایش تولید و صادرات صدرنشین فعالیت‌هاست

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسیدن دهم تیر ـ روز ملی صنعت و معدن ـ در پیامی با تبریک این روز ملی به صنعتگران، معدنکاران و تمامی تولید کنندگان، برخی از سیاست‌های اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحقق رونق تولید را تشریح کرد.


تداوم تولید واحدهای صنعتی تملک شده با حمایت دستگاه قضایی و همکاری بانکها محقق شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي با تأکید بر فراهم سازی فضای کسب و کار برای صنعتگران در جنگ اقتصادی، حمایت دستگاه قضایی را عامل تدوام تولید واحدهای صنعتی و تولیدی تملک شده برشمرد که با همراهی بانکها صورت پذیرفته است.


نشست مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی ناحیه صنعتی خواف برگزارشد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی ناحیه صنعتی خواف خبر داد.


سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سال گذشته خبر داد.


گره گشایی از صنعتگران رسالت همگانی است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي به استفاده از ظرفیت های صادراتی برای صادرات صنعت قطعه سازی تأکید کردند و هم افزایی و انسجام این بخش را در این راستا ضروری برشمردند.


گره گشایی از صنعتگران رسالت همگانی است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي به استفاده از ظرفیت های صادراتی برای صادرات صنعت قطعه سازی تأکید کردند و هم افزایی و انسجام این بخش را در این راستا ضروری برشمردند.


حفظ و ارتقای محیط زیست؛ لازمه توسعه صنعتی است

معاون محیط انسانی سازمان حفاظت محیط زیست به حفظ عناصر حیاتی آب، خاک و هوا در حوزه صنعت تأکید کرد و استفاده صحیح از آنها را ضروری برشمرد.


بازدید نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی توس

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی توس بازدید و بر لزوم حمایت همه جانبه از صنعتگران تأکید کردند.


نخستین کلینیک کسب و کار بررسی مشکلات واحدهای صنعتی استان برگزار شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاری نخستین کلینیک کسب و کار بررسی مشکلات واحدهای صنعتی استان خبر داد.


بازدید نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی توس

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی توس بازدید و بر لزوم حمایت همه جانبه از صنعتگران تأکید کردند.


بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی سبزوار

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی سبزوار بازدید و بر لزوم حمایت همه جانبه از صنعتگران تأکید کرد.


ندای القدس لنا در روز جهانی قدس طنین انداز خواهد شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: صنعتگران هم نوا با دیگر قشرهای مردم، بار دیگر همبستگی و دفاع خود را از مردم مظلوم فلسطین اشتغالی نشان خواهند داد و ندای القدس لنا را فریاد خواهند زد.


سوم خرداد؛ حماسه مقاومت و ایثار بود

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع)،گفت: آزادسازی خرمشهر یکی از زیباترین حماسه های انقلاب اسلامی بوده و یک نشانه بزرگ برای ماست تا آن را الگوی کارهای خود قرار دهیم که چگونه رزمندگان انقلاب اسلامی با دستان خالی به موفقیت رسیدند.


سوم خرداد؛ حماسه مقاومت و ایثار بود

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع)،گفت: آزادسازی خرمشهر یکی از زیباترین حماسه های انقلاب اسلامی بوده و یک نشانه بزرگ برای ماست تا آن را الگوی کارهای خود قرار دهیم که چگونه رزمندگان انقلاب اسلامی با دستان خالی به موفقیت رسیدند.


صنعتگران برای سیل زدگان سنگ تمام گذاشتند

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: واحدهای صنعتی برای کمک به سیل زدگان هر چه توانستند تلاش نمودند.


تشکیل کلینیک صنعت استان به شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی واگذار شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: یکی از راهکارهای مهم رونق تولید و عملیاتی کردن برنامه های آن، پایش و عارضه یابی واحدهای صنعتی و تولیدی بوده که این امر توسط استانداری به این شرکت واگذار شده است و همه ما باید در این زمینه تلاش مستمر داشته باشیم تا واحدهایی که مشکلاتی دارند نه فقط در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بلکه در تمامی استان، بررسی و در جهت رفع آنها اقدام گردد.


احیاء صنایع راکد با جدیت هرچه تمام / آمار خبر در زمان انتشار صحیح بود

پيرو انتشار گزارشي با عنوان" احیاء صنایع فقط روی کاغذ" در روزنامه خراسان، روابط عمومي شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي:براي تنوير افكار عمومي و صاحبان صنعت، جوابيه‌اي صادر نمود كه متن كامل آن به اين شرح است:


دستگاه قضایی حامی و پشتیبان حوزه تولید و اشتغال است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی، گفت: یکی از رویکردهای مهم دستگاه قضایی پیشگیری از وقوع جرم بوده و در حوزه های مختلف با این دیدگاه، حمایت و پشتیبانی را در دستور کار خود قرار داده است.


کمک های واحدهای صنعتی به سیل زدگان ادامه دارد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي، گفت: کمک های واحدهای صنعتی به سیل زدگان با اولویت ها همچنان ادامه دارد.


نقش علمی و ارتباطی دانشگاه و صنعت بی بدیل است

نشست مشترک مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي و رياست دانشگاه جامع علمي و کاربردي استان در راستای همکاری های بیشتر برگزار شد.


اشتغال بیش از 6 هزار نفر در شهرک صنعتی خیام نیشابور

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: شهرک صنعتی خیام نیشابور جزو شهرک‌های نمونه استان بوده که شش هزار و 269 نفر شاغل را در خود جای داده است


برگزاری آیین کلنگ زنی واحد صنعتی تولید و بسته بندی گیاهان دارویی در شهرک صنعتی درگز

طرح تولیدی گیاهان دارویی در مراسمی با حضور فرماندار و امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان درگز در شهرک صنعتی درگز برگزار شد.


صنعتگران مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور در سامانه 'حامي' ثبت نام كنند

به منظور تعامل نظام‌مند و مستمر قوه قضائيه با فعالان بخش خصوصی براي اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه ستاد مرکزی پيگيري اجراي سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائيه سامانه‌ای را تحت عنوان 'حمایت از فعالین اقتصادی' (حامی) راه اندازی نموده است.


اشتغال بیش از 3900 نفر در واحدهای کارگاهی شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از اشتغال بیش از سه هزار و 900 نفر در واحدهای کارگاهی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، خبر داد.


بررسی اولویت ها و فرصت های سرمایه گذاری شهرک صنعتی تربت حیدریه2

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی در شهرک صنعتی تربت حیدریه2، اولویت ها و فرصت های سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی بررسی شد.


اشتغال 497 نفر در شهرک‌های صنعتی تربت حیدریه

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از اشتغال 497 نفر در شهرک‌های صنعتی تربت حیدریه 1 و 2، خبر داد.


تقويم آموزشي حمايت از واحدهاي صنعتي منتشر شد

تقويم دوره هاي آموزشي مورد حمايت شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از واحدهاي صنعتي منتشر شد.


صنعتگران پیشران اقتصادی گام دوم انقلاب هستند

نماینده مردم شهرستان های قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی در بازدید از شهرک صنعتی قوچان2، از نزدیک در جریان روند احداث واحدهای صنعتی قرار گرفت.


تعیین تکلیف14 پرونده در هيأت حل اختلاف و داوري شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از برگزاری هيأت حل اختلاف و داوري و رسيدگي به14پرونده درشهرک‌هاي صنعتي استان خبر داد.


نخبگان خالق اثر علمی و فرآیند صنعتی هستند

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و رئیس بنیاد نخبگان استان در راستای همکاری های بیشتر و اهداف مشترک، دیدار کردند.


بهره‌برداری از 101 واحد توليدي در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان خراسان رضوی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از بهره‌برداری از 101 واحد توليدي با سرمایه‌گذاری 2086 ميليارد ريال در شهرک‌ها و نواحی صنعتي اين استان طي سال گذشته خبر داد.


استقرار واحدهای صنعتی با حفظ محیط زیست و نگاه رونق تولید

مسعود مهدی‌زاده مقدم گفت: اقدامات مطلوبی در حفظ مسائل محیط زیستی مانند احداث تصفیه خانه فاضلاب، آبیاری قطره‌ای فضای سبز و توسعه آن و استفاده از پساب تصفیه خانه‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام شده است.


اجراي پروژه حفاري روتاري و آزمايش پمپاژ چاه آب شهرك صنعتي كاويان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: سامانه یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی و نظارت، اجرا و تأمين آب همگام با آخرین فنآوری و استانداردهای جهانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود.


افتتاح واحد صنعتی تولید کننده ملزومات برق در شهرک صنعتی ماشین ابزار استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی خراسان رضوی از افتتاح واحد صنعتی تولید کننده ملزومات برق در شهرک صنعتی ماشین ابزار خبر داد.


برگزاري 197 دوره آموزشي در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان خراسان رضوي

مسعود مهدی‌زاده مقدم تأکید کرد: یکی از مهمترین عوامل پیشرفت مؤثر در واحدهای صنعتی و تولیدی، آموزش است و باید این مهم نهادینه شود تا شاهد رونق تولید و رقابت پذیری بالای محصولات در بازارهای داخلی و صادراتی باشیم.


جدیت و پیگیری در رفع مسائل و مشكلات تولیدي واحدهای صنعتی در جهت رشد و پویایی

مسعود مهدی‌زاده مقدم بیان کرد: هر شرایط اقتصادی الزاماتی دارد که باید هر ساله زمینه‌های آن را برای سرمایه‌گذاران و متقاضیان فراهم کنیم تا به هدفی که ترسیم کردیم برسیم.


شهرک‌ها و نواحی صنعتی كشور بیش از سه میلیارد دلار کالا صادر کردند

محمد علی عزیزمحمدی اظهار داشت: سال گذشته 2 هزار و 357 واحد تولیدی جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور راه اندازي و برای 39 هزار نفر شغل ایجاد شد.


بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري

محسن صالحي‌نيا همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان در بخشنامه‌اي از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري، نسبت به بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان مؤمن، انقلابی، دانا، کاردان و پرانگیزه كه با همت و هوشیاری و سرعت عمل و ابتکار باید در مسیر افتخارآمیز به سوی آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی گام بردارند، اقدام شود.


14.3 میلیون دلار سرمایه‌گذاري خارجی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی گفت: از همه توان و امکانات برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در جهت ایجاد تولید و اشتغالزایی در استان استفاده می‌کنیم تا شاهد تحولات بیشتری در حوزه اقتصادی و در سال رونق تولید باشیم.


افزایش و ادامه فعالیت‌های تولیدی بنگاه‌های اقتصادی در سال رونق توليد

مسعود مهدی‌زاده مقدم با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "رونق تولید" افزود: با حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران در سال گذشته، بیشتر بخش‌ها رشد و توسعه مطلوبی داشت و باید همین روند در سال جاری ادامه یابد.


اجرایی شدن 58 پروژه عمرانی با اعتبار 272 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی از اجرایی شدن 58 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 272 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان در سال گذشته خبر داد.


مسئولان قضایی امنیت سرمایه گذاری را برای صاحبان صنایع فراهم کردند

مسعود مهدی‌زاده مقدم با بيان اين مطلب در دیدار با مدیرمسئول روزنامه قدس اظهار داشت: استان خراسان رضوي ظرفیت‌های اقتصادی مطلوبی دارد و با هم افزایی و انجام برنامه‌های مشترک با سایر دستگاه‌ها، زمینه‌های سرمایه‌گذاری بیشتر فراهم می‌شود و از ظرفیت‌ها به خوبی در راستای رونق تولید استفاده خواهیم کرد.


استقرار 45 درصد صنایع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: باید بهترین خدمت رسانی به صنعتگران و کارآفرینان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اختصاص یابد تا بدون کوچکترین دغدغه‌ای به کار خود ادامه دهند.


ضرورت اهتمام و پیگیری در حل مسائل رونق تولید و ايجاد اشتغال

مسعود مهدی‌زاده مقدم در نشست شورای معاونان و مديران اين شركت اظهار داشت: صاحبان صنایع از تأثیرگذارترین عامل‌های تولید و اشتغال هستند و باید تمام توان خود را در جهت رفع موانع و حل مسائل آنان برداریم.


7 میلیارد ریال قرارداد حوزه قطعات خودرو برای اعضای نظام مبادلات پیمانکاری فرعی در سال گذشته

مسعود مهدی‌زاده مقدم گفت: خوشبختانه بستری که توسط دفتر نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ایران در خراسان رضوی فراهم شد، بسیار مطلوب بوده و در حوزه‌های مختلف از زمان آغاز در سال 1396 کارآمدی فراوانی تا کنون برای صاحبان صنعت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی داشته است.


كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي خانواده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به سيل زدگان كشور

اميد ساعي در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تقدير از اقدام ملي و خداپسندانه واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور براي مشاركت در تهيه اقلام اساسي و ضروري مورد نياز سيل زدگان از محل توليدات داخلي خود گفت: از نخستین لحظات انتشار اخبار و تصاویر مربوط به سیل زدگان در مناطق شمال، غرب و جنوب غرب کشور، صنعتگران نوع دوست، خير و نيكوكار آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه امداد رسانی و کمک در زمینه‌های مورد نیاز برای تسکین آلام آسیب دیدگان اعلام کردند.


تقدیر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی از عزم و تلاش مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اين استان در جهت خدمتگزاری و اشتغالزایی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تقدیر و تشکر کرد.


اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهکار اقتصادی حوزه صنعت در رونق تولید است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: حوزه اقتصادی یکی از مهمترین نکات بیانیه گام دوم بوده که رهبر معظم انقلاب اسلامی آن را تبیین کردند و ما باید از تمام ظرفیت های حوزه صنعت در این راستا استفاده کنیم.


هرچه پیوند بخش دولتی و خصوصی بیشتر و عمیق‌تر باشد، روند سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی سرعت می‌گیرد

در نشست مشترک مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی با رئيس و اعضای هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت اين استان بر لزوم تعامل و همکاری دوجانبه تأکید و راهکارهای تقویت زیرساخت‌های عمرانی مورد بررسی قرار گرفت.


مسأله فوری و اولویت کشور موضوع اقتصاد است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال "رونق تولید" نام‌گذاری کردند.


سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تأکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.


تقدیر معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران از ارتباط سازنده مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با اداره کل دادگستری استان در راستای کاهش مشکلات صاحبان واحدهای تولیدی، قدردانی و تشکر کرد.


برگزاري 30 دوره آموزشي در سه ماهه چهارم شهرک‌ها و نواحي صنعتي خراسان رضوي

معاون صنايع کوچک شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاري 30 دوره آموزشي در سه ماهه چهارم براي واحدهاي صنعتي و توليدي، خبرداد.


شهدا تمثیل بی بدیل امر به معروف و نهی از منکر هستند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: شهدای انقلاب اسلامی با به ثمر رساندن پیروزی حق علیه باطل و در مبارزه با استکبار ستیزی و ایستادگی در برابر ظلم، تمثیل بی بدیل امر به معروف و نهی از منکر هستند و به درستی در راه حق قدم نهادند و در مقابل زشتی و پلیدی ایستادند و امروز شهدای مدافع حرم ادامه دهنده راه آنها هستند.


پیشگیری تعطیلی بیش از 1000 واحد صنعتی و تولیدی توسط دادگستری خراسان رضوی

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی، بر اهتمام دادگستری این استان در جهت حمایت از سرمایه گذاری مشروع و حمایت از صنعتگران در جشنواره مفلحون واحدهای صنعتی و تولیدی تاکید کرد.


مراسم درختکاری در شهرک صنعتی قوچان برگزار شد

همزمان با هفته منابع طبیعی مراسم درختکاری به نام شهدای مدافع حرم در شهرک صنعتی قوچان برگزار شد


حفظ محیط زیست با توسعه پایدار فضای سبز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، به توسعه فضاهای سبز و حفظ محیط زیست در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی تأکید کرد.


عملیات اجرایی احداث ناحیه صنعتی ششتمد شهرستان سبزوار آغاز شد

ناحیه صنعتی ششتمد شهرستان سبزوار حدود 11 هکتار مساحت دارد که مساحت زمین صنعتی و کارگاهی آن حدود هفت هزار مترمربع است و استقرار 72 واحد صنعتی با میزان سرمایه‌گذاری 222 میلیون ریال و اشتغال هزار و 500 نفر در آن پیش‌بینی شده است.


با پرداخت تسهيلات به 6700 واحد صنعتی کوچک و متوسط، زمینه اشتغال 115 هزار نفر فراهم شد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 43 هزار واحد صنعتی و تولیدی در 983 شهرک و ناحیه صنعتی با اشتغال بالغ بر 885 هزار نفر در حال فعالیت هستند که با رونق تولید و اشتغال، به توسعه صنعتي کشور كمك مي‌كنند.


کاشت بيش از 8 میلیون اصله نهال در شهرک‌ها و نواحي صنعتي سراسر کشور

علی بلالی دهکردی در مراسمی به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری در شهرک صنعتی سبزوار افزود: حفظ منابع طبیعی و توسعه فضای سبز از اهمیت فراوانی برخوردار است؛ زیرا نه‌تنها بر صنعتگران، بلکه بر تمامی جامعه اثر دارد و باعث تلطیف محیط کار می‌شود.


اداي احترام معاون وزیر صنعت معدن و تجارت به مقام والای شهدا

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سفر به شهرستان جغتای در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد.


احداث و نگهداري 885 هکتار فضاي سبز در شهرک‌ها و نواحي صنعتي خراسان رضوي

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از احداث و نگهداري 885 هکتار فضاي سبز و بوستان صنعتي در شهرک‌ها و نواحي صنعتي اين استان خبر داد.


بهره برداری از 70 طرح صنعتی با سرمایه گذاری1400میلیارد ریال در خراسان رضوی

مدیرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از بهره برداری70 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 1400 ميليارد ريال تا پایان بهمن ماه سال جاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان، خبر داد.


اشتغال 7208نفر در شهرک صنعتی ماشین سازی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی؛مسعود مهدی زاده مقدم در جمع کارآفرینان منتخب استان اظهار داشت: این تعداد افراد در 271 واحد تولیدی مستقر در این شهرک صنعتی فعالیت دارند.


کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار در ناحیه‌ صنعتی خرگرد خواف

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حل مسائل صنعتگران ناحیه صنعتی خرگرد خواف توسط کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار خبر داد.


نیاز اصلی مهندسان ما "باور" است

مدیرعامل شرکت نیان الکترونیک، گفت: نیاز اصلی مهندسان ما "باور" است.


نظارت کارگروه حمایت قضایی از سرمایه گذاری مشروع

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی ضمن بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی تربت جام به حمایت های قضایی از سرمایه گذاری مشروع واحدهای صنعتی و تولیدی، تأکید کرد.


برگزاری نشست شورای توسعه تعاون بانوان استان خراسان رضوی

مدیرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست شورای توسعه تعاون بانوان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، خبر داد.


برگزاری دوره آموزشی آشنایی با قانون مدیریت خدمات کشوری در شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی

دوره آموزشی آشنایی باقانون مدیریت خدمات کشوری در سالن اجتماعات شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی برگزار شد.


به ازای هر یک لیتر آب؛ اشتغال 83 نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شركت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی گفت: اشتغال ايجاد شده به ازاي تامين هر ليتر آب بر ثانيه در شهرک‌ها و نواحی صنعتي استان 83 نفر است.


تقدیر رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی از تلاش ها و همکارهای ارزنده مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در راستای همکاری و هم افزایی در جهت پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و راهبردی قوه قضائیه و دادگستری استان و همچنین انعکاس مشکلات صاحبان واحدهای تولیدی، تقدیر و تشکر کرد.


برنامه ریزی و پیگیری دقیق مسائل شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این نشست، اظهار کرد: برنامه ریزی و پیگیری دقیق و تلاش مضاعف در مسائل مختلف شهرک‌ها و نواحی صنعتی، بصورت برنامه ریزی شده مورد انتظار است.سرمایه‌گذاری 1046 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی چرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از سرمایه‌گذاری1046میلیارد ریالی در شهرک صنعتی چرمشهر خبرداد.


نشست مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی شهرک صنعتی توس برگزارشد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی خدماتی شهرک صنعتی توس خبر داد.


راه اندازي سامانه اينترنتي خدمات الکترونيک متقاضيان شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از راه اندازي سامانه اينترنتي خدمات الکترونيک براي متقاضيان و صاحبان صنايع شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان، خبرداد.


تجهيز 9 شهرک صنعتي خراسان رضوي به خودروي آتش نشاني

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از تجهيز 9 شهرک صنعتي به خودروي آتش نشاني خبرداد.


اجرای راهبرد حفظ و بهینه سازی محیط زیست در شهرك‌هاو نواحی صنعتی

اجرای طرح پاک سازی و حفظ محیط زیست در همکاری واحدهای شهرك‌ها و نواحی صنعتی به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در شهرک صنعتی توس آغاز شد.


حمایت بی نظیر دستگاه قضایی از صاحبان صنعت در تأمین امنیت اقتصادی

با حضور بازرس ویژه مدیرعامل و مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران، نشست کمیسیون حمایت قضایی از سرمایه گذاران در شهرک صنعتی توس، برگزار شد.


برگزاری دومین دوره آموزشی و کارگاه ارزشیابی عملکرد کارکنان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي

به گزارش روابط عمومي شرکت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي؛ در دومین دوره آموزشي، اجرای بهینه فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان، به منظور آشنایی هر چه بیشتر کارکنان با تعیین معیارها و شاخص های در جهت کارآیی بیشتر، برگزار شد.


صنایع کوچک عامل توسعه یافتگی صنعت کشور هستند

بازرس ویژه مدیرعامل و مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی در نشستی مشترک به حمایت پایدار از صنایع کوچک تأکید کردند.


کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار در شهرک صنعتی بردسکن

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از شهرک صنعتی بردسکن، اظهار کرد: کلینیک سیار صنعت در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و عارضه یابی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان راه اندازی شده تا بیش از پیش همگام و همراه صنعتگران استان باشیم.


شروع عملیات اجرایی حفاری گالری چاه توسعه شهرک صنعتی کلات

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: پروژه های زیرساختی و آبرسانی در شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار بوده و تامین، تکمیل و انتقال این پروژه ها با توجه به برنامه ریزی های انجام شده صورت می پذیرد.


نهادینه سازی حفظ مبانی عفاف و حجاب در کارها

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: اگر مبانی عفاف و حجاب را رعایت و آن را حفظ نکنیم کارهای ظاهری ما هیچ ارزشی ندارد.


برگزاری دوره آموزشی و کارگاه ارزشیابی عملکرد کارکنان شرکت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي

به گزارش روابط عمومي شرکت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي؛ مسعود مهدي زاده مقدم، در این دوره آموزشي، اظهار کرد: در راستای اجرای بهینه فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان، این دوره آموزشی به منظور آشنایی هر چه بیشتر کارکنان با تعیین معیارها و شاخص های در جهت کارآیی بیشتر، برگزار شد.


اشتغال 1833 نفر در شهرک صنعتی بینالود

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی؛ مسعود مهدی زاده مقدم در جمع صنعتگران شهرک صنعتی بینالود اظهار کرد: برنامه جامعی برای واحدهای صنعتی و تولیدی تدوین شده که باید صاحبان صنعت از آن استفاده و بهره ببرند و در همه زمینه ها تجربیات و دستاوردهای خود را به یکدیگر ارائه دهند تا زمینه ارتقاء صنعت بیش از پیش فراهم شود.


بهره‌گیری از تمامي ظرفیت‌های قانونی در جهت راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد

فرهاد اصل ایرانی فام در نشست هیأت داوری شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی اظهار کرد: نگاه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به مسأله کارآفرینی، فعالیت‌های صنعتی و اقدامات مؤثر در حوزه صنعت، نگاه حمایتی در راستای افزایش تولید و اشتغال است.


روز مهندس؛ روز نکوداشت طلایه داران عرصه سازندگی است

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی ؛ متن پیام'مسعود مهدی زاده مقدم'به شرح ذیل است:


حمایت های قضایی از سرمایه گذاری مشروع

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی ضمن بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی تربت حیدریه2 به حمایت های قضایی از سرمایه گذاری مشروع تأکید کرد.


انتخاب اعضاي هيئت مديره شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاشمر

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از انتخاب اعضاي هيئت مديره شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاشمرخبر داد.


اجرای 47 پروژه عمرانی با اعتبار 185 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، از اجرای 47 پروژه عمرانی با اعتبار 185 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان بهمن ماه سال جاری خبر داد.


برگزاری چهاردهمین فستیوال صنایع غذایی در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، از برگزاری چهاردهمین فستیوال صنایع غذایی در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور، خبر داد.


مدیریت جهادگونه رمز تحقق اهداف اقتصادی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی گفت: رمز بیشتر تحق اهداف اقتصادی مدیریت جهاد گونه بوده و باید مدیران شهرکها و نواحی صنعتی استان به آن توجه ویژه کنند.


سرمایه‌گذاری 4658 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی کاویان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از سرمایه‌گذاری4658میلیارد ریالی در شهرک صنعتی کاویان خبرداد.


برگزاری اجلاس تقدیر از فعالان نماز در استان خراسان رضوی

با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای قرائتی و جمعی از مسئولان استان خراسان رضوی از مدیران موفق در توسعه فرهنگ نماز در سال ۹۶ استان و منتخبین فراخوان اجلاس سراسری نماز سال ۹۷ و برگزیدگان مسابقه کتابخوانی و مسابقه رادیویی ساجدان عاشق در سطح استان تقدیر بعمل آمد.


برگزاری هشتمین نشست کمیسیون حمایت قضایی شهرستان گناباد

هشتمین نشست کمیسیون حمایت قضایی شهرستان گناباد با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی، برگزار شد.


برگزاری نخستین فستیوال صنایع غذایی کشور

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نخستین فستیوال صنایع غذایی کشور در استان خراسان رضوی خبر داد.


برگزاری مسابقات تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از یک دوره مسابقات تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی جام فجر در مجموعه ورزشی شهید بهشتی، خبر داد.


انعقاد 45 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی فریمان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 45 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی فریمان خبر داد.


برگزاری نشست مشترک نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در نشستی مشترک به حمایت و حل مسائل صنعتگران استان تأکید کردند.


کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار در ناحیه‌ صنعتی رشتخوار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حل مسائل صنعتگران ناحیه صنعتی رشتخوار توسط کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار خبر داد.


پایان مسابقات فوتسال کشوری جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با قهرمانی تیم فارس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، از پایان مسابقات فوتسال کشوری جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، با قهرمانی تیم فوتسال شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس خبر داد.


آغاز یازدهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از آغاز یازدهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران، در شهر مشهد مقدس خبر داد.


تسریع فرآیند پاسخگویی در سامانه سامد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در محل سامانه سامد به سوالات صاحبان صنعت و متقاضیان پاسخ داد.


وارثان حقیقی انقلاب اسلامی؛ شهدا و ایثارگران هستند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: وارثان حقیقی انقلاب اسلامی، شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان هستند که حق بزرگی بر ما دارند که باید به بهترین شکل ممکن برای آنها و خانواده های معززشان به جا آورده شود.


بیانیه شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن ماه

امسال انقلاب اسلامی ما به لطف الهی به چهل‌سالگی رسیده است.


اقساط 60 ماهه حق بهره برداري از زمين و تاسيسات در شهرک‌ها و نواحي صنعتي خراسان رضوی جهت شرکت هاي دانش بنيان

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از اقساط 60 ماهه حق بهره برداري زمين در شهرک‌ها و نواحي صنعتي استان خراسان رضوي براي شرکت هاي دانش بنيان خبر داد.


برگزاري دوره آموزشي آتش نشاني پيشرفته براي کارکنان آتش نشاني شهرکهاي صنعتي خراسان رضوی

مديرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاري دوره آموزشي آتش نشاني پيشرفته براي کليه مسئولان و پرسنل شاغل در ايستگاه هاي آتش نشاني واقع در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان خراسان رضوي خبرداد.


افتتاح و بهره برداری هشت طرح عمرانی در شهرستان مه ولات

با حضورفرماندار مه ولات و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی هشت طرح عمرانی و خدماتی با هزینه ای افزون بر 20 میلیارد ریال در شهرستان مه ولات مورد بهره برداری قرار گرفت.


کلنگ‌زنی دو واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی مه ولات

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از کلنگ زنی دو واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی مه ولات خبر داد.


ظرفیت مناسب شهرستان مه ولات جهت اجرای طرح های اقتصادی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی گفت: شهرستان مه ولات از ظرفیت مناسبی برای اجرای طرح های اقتصادی برخوردار بوده و جهت تحول اقتصادی در این منطقه از تمام ظرفیت ها باید استفاده شود.


رشد سرمایه گذاری در شهرک‌هاي صنعتی تربت حیدریه

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی گفت: نسبت به 9 ماهه ابتدای سال گذشته درخواست زمین وانعقاد قرارداد واحد‌های صنعتی در شهرک‌هاي صنعتی تربت حیدریه افزایش داشته و همین روند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.


مراسم کلنگ زنی پروژه فیبر نوری شهرک صنعتی عطار

پروژه فیبر نوری شهرک صنعتی عطار همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، کلنگ زنی شد.


افتتاح واحد صنعتی تولیدکننده آرد در شهرک صنعتی عطار همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح واحد صنعتی تولیدکننده آرد در شهرک صنعتی عطار همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، خبر داد.


افتتاح پروژه روشنایی معابر ناحیه صنعتی خوشاب همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي از افتتاح پروژه روشنایی معابر ناحیه صنعتی خوشاب همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، خبر داد.


افزایش 85 درصدی واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از افزایش رشد سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تا پایان آذر ماه امسال نسبت به 9 ماهه سال گذشته خبر داد.


افتتاح و بهره برداری از دو طرح صنعتی در شهرک صنعتی کاویان

با حضور استاندار خراسان رضوی، مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان و مسئولان استانی، دو طرح صنعتی در شهرک صنعتی کاویان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، افتتاح و به بهره برداری رسید.


ارتباط مستقیم و بی واسطه با صاحبان صنعت

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی در ادامه ی برنامه های دهه مبارک فجر امروز به صورت چهره به چهره با صاحبان صنعت و متقاضیان دیدار و گفتگو کرد و با آنان ملاقات های عمومی داشت.


افتتاح پروژه روشنایی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در ناحیه صنعتی میان جلگه

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي خراسان رضوي از افتتاح پروژه روشنایی معابر، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در ناحیه صنعتی میان جلگه، خبر داد.


بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک در شهرک صنعتی توس

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک تولید کننده تجهیزات مخابراتی در شهرک صنعتی توس بازدید کرد.


عظمت انقلاب اسلامی با تقارن ایام فاطمیه جلوه بیشتری پیدا کرده است

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: عظمت انقلاب اسلامی با تقارن ایام فاطمیه جلوه بیشتری پیدا کرده و باید به بهترین شکل ممکن این دو سالگرد بزرگ و جهانی، همگانی شود.


برگزاری نشست مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی ناحیه صنعتی خواف

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی ناحیه صنعتی خواف خبر داد.


رشد متوازن شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افزایش رشد متوازن شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی در 40 سالگی انقلاب اسلامی، خبر داد.


گشایش نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در شهرستان رشتخوار

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از گشایش نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در شهرستان رشتخوار خبرداد.


تامین ارز برای خرید تجهیزات و ماشین آلات تولیدی در اولویت قرار دارد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: بدلیل شرایط کشور و محدودیت های بوجود آمده تامین ارز برای خرید تجهیزات و ماشین آلات تولیدی در اولویت قرار دارد.


برگزاری تور صنعتی مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کاشمر همزمان با دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از بازدید مدیران شهرک‌ صنعتی کاشمر و رییس صنعت، معدن و تجارت این شهرستان از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی چناران خبر داد.


افتتاح دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی چناران همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی چناران همزمان با ایام ا...دهه مبارک فجر، با حضور امام جمعه چناران، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، و رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان، خبر داد.


حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در محل سامانه سامد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر با حضور در محل سامانه سامد به سوالات صاحبان صنعت و متقاضیان پاسخ خواهد داد.


ایجاد تولید و اشتغال؛ نگین ارزشمند حوزه صنعت در 40 سالگی انقلاب اسلامی است

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: ایجاد تولید و اشتغال از شروع انقلاب اسلامی با راه اندازی فعالیت های صنعتی و اقتصادی در کشور آغاز شد و در استان هم با راه اندازی اولین شهرک صنعتی بعد از انقلاب اسلامی تا هم اکنون ادامه دارد.


برگزاري دوره آموزشي رعايت اصول ايمني در برخورد با گازهاي خطرناک در تصفيه خانه ها و شبکه هاي فاضلاب

مديرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاري دوره آموزشي رعايت اصول ايمني در برخورد با گازهاي خطرناک در تصفيه خانه ها و شبکه هاي فاضلاب در شهرک فناوري صنايع غذايي و بيوتکنولوژي شمال شرق کشور خبرداد.


راه اندازی میز خدمت دهه مبارک فجر در شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: میز خدمت در راستای راهبردهای کلی شرکت بوده و باید تمام کارکنان به این موضوع توجه ویژه داشته و خدماتی که از طریق میز خدمت ارائه می شود به اطلاع عموم مردم و صنعتگران رسانده شود.


شروع عملیات اجرایی حفاری گالری چاه آب شهرک صنعتی قوچان 1

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از شروع عملیات اجرایی پروژه حفاری گالری چاه آب شهرک صنعتی قوچان 1خبرداد.


بازدید فرمانده سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع)از غرفه شرکت شهرك‌هاي صنعتی خراسان رضوی

بازدید تخصصی فرمانده سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا(ع)و ارزیابی دستاوردهای حوزه صنعت در نمایشگاه دهه مبارک فجر و غرفه شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، انجام شد.


ارائه دستاوردهای 40 ساله شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در نمایشگاه انقلاب اسلامی

به مناسبت بزرگداشت ایام ا... دهه مبارک فجر، نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در میدان شهدای مشهد با حضور شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و دستگاه های اجرایی افتتاح و بهره برداری شد.


حمایت گام به گام از سه پایان نامه دانشگاهی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حمایت سه پایان نامه دانشگاهی به منظور توسعه همکاری‌علمی و پژوهشی بین صنعت و دانشگاه‌ خبر داد.


برگزاری مراسم آغاز دهه مبارک فجر با حضور پرسنل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

مراسم آغاز دهه مبارک فجر با حضور استاندار خراسان رضوی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و مسئولان استانی در عرصه میدان شهدای مشهد برگزار شد.


پیام مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی با صدور پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر را تبریک و تهنیت گفت.


برگزاری نشست مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی شهرک صنعتی خیام نیشابور

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی شهرک صنعتی خیام نیشابور خبر داد.


محور مشترک بین صنعت و دانشگاه؛ پژوهش است

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از نشست بررسی طرح های پژوهشی شهرك‌هاي صنعتی با حضور مسئولان دانشگاه علمی و کاربردی این شرکت، خبرداد.


برگزاری دومین نشست کارگروه تخصصی فضای سبز شهرک‌ها و نواحی صنعتی

برگزاری دومین نشست کارگروه تخصصی فضای سبز شهرک‌ها و نواحی صنعتی با حضور مدیر هماهنگي امور شهرک‌ها و نواحي صنعتي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌هاي صنعتی ایران، در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور، برگزار شد.


هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی افتتاح شد

هفتمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت چاپ و بسته بندي با رويکرد معرفي توانمندي‌ها و راهبردهاي داخلي صنعت چاپ و نشر با حضور مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي و مسئولان استاني در نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح شد.


برگزاری دومین دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی در شهرك‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی از برگزاری دومین دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی در شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


افتتاح 7 پروژه عمرانی با اعتبار 29 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی، از افتتاح 7 پروژه عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در ایام الله دهه مبارک فجر، خبر داد.


افتتاح و بهره برداری 23 طرح عمرانی و صنعتی همزمان با دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح و بهره برداری 23 طرح عمرانی و صنعتی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.


حمایت از برنامه های توسعه شرکت های دانش بنیان در فرآیند صادرات

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوي به حمایت از برنامه های توسعه شرکت های دانش بنیان در فرآیند صادرات برای صنعتگران تأکید کرد.


اشتغال 1303 نفر در شهرک صنعتی سبزوار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از اشتغال 1303 نفر در شهرک صنعتی سبزوار خبرداد.


بهره برداري نخستين آزمايشگاه مرجع ارزیابی حسی مواد غذایی کشور

مدير عامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از راه اندازي اولين آزمايشگاه مرجع ارزیابی حسی مواد غذایی در شرق کشور خبر داد.


برگزاری تور صنعتی ایده تا خلاقیت شهرک‌هاي صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از بازدید کارکنان و مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی چناران خبر داد.


برگزاری نشست مجمع عمومي عادي شرکت خدماتی شهرک صنعتی چرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست مجمع عمومي عادي شرکت خدماتی شهرک صنعتی چرمشهر خبر داد.


صدور 50 ميليارد ريال ضمانتنامه صنعتي جهت واحدهاي صنعتي و توليدي در استان خراسان رضوي

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از صدور 4 ضمانتنامه صنعتي به ارزش 50 ميليارد ريال براي واحدهاي صنعتي و توليدي در 9 ماهه امسال خبر داد.


بازدید اعضای کمیسیون حمایت قضایی و سرمایه گذاری از شهرک صنعتی قوچان1

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از بازدید اعضای کمیسیون حمایت قضایی و سرمایه گذاری شهرستان قوچان از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی قوچان1 خبر داد.


حضور شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حضور این شرکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی در نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد.


بررسی اولویت و فرصت های سرمایه گذاری شهرک صنعتی قوچان2

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی خراسان رضوی از بازدید فرماندار و رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت شهرستان قوچان از شهرک صنعتی قوچان2 خبر داد.


اولویت اصلی واحدهای صنعتی؛ اشتغال وارثان شهدا، ایثارگران و جانبازان است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: اشتغال فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان و همچنین آزادگان باید با ایجاد بستری مناسب در واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم شود و صاحبان صنعت با نقش آفرینی تخصصی و کادرسازی، آن عزیزان را بکارگیری کنند.


تشکیل ستاد اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از تشکیل ستاد اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و تبلیغاتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر استان خبر داد.


استارت آپ برگ برنده کسب و کار نوین

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي گفت: استارت آپ ها مدلي اثربخش تبديل ايده به کسب و کار است.


اشتغال 419 نفر در شهرك‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی از اشتغال 419 نفر در شهرك‌ها و نواحی صنعتی، طی سه ماهه سوم سال جاری خبر داد.


کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار در شهرک‌ صنعتی سبزوار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حل مسائل صنعتگران شهرک صنعتی سبزوار توسط کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار خبر داد.


توليد محصولات فناورانه در بنگاه هاي کوچک و متوسط با کمک فن بازارها

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي و مدير فن بازار ملي ايران، فن بازارها را يک ظرفيت بزرگ براي توسعه واحدهاي صنعتي و توليدي برشمردند و به بسترسازي مناسب براي صنعتگران در جهت ايجاد نوآوري ،تجاري سازي اختراعات و نوآوري ها و کمک به دانش بنيان سازي صنايع کوچک تأکيد کردند.


واگذاری اراضی چهلمین شهرک و ناحیه صنعتی در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات واگذاری زمین در ناحیه صنعتی داورزن انجام شده و اراضی به متقاضیان واگذار می شود.


برگزاری دوره آموزشی حفاظت فیزیکی و مدیریت بحران در شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از برگزار شدن دوره آموزشی حفاظت فیزیکی و مدیریت بحران خبر داد.


شروع عملیات اجرایی شبکه توزیع آب فاز توسعه ناحیه صنعتی رباط سنگ

مدیرعامل شرکت شهرك‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از شروع عملیات اجرایی شبکه توزیع آب فاز توسعه ناحیه صنعتی رباط سنگ خبرداد.


پاسخ بیش از 5000 پرسش صنعتگران توسط امامان جماعت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی به بها دادن نماز و غافل نشدن از آن حتی هنگام کار تأکید و اصلی ترین راهی دانست که انسان را به خدا می رساند تا به سعادت برسد.


بهره وری واحدهای صنعتی با توسعه و افزایش ظرفیت تولید

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان تربت حیدریه از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی تربت حیدریه 2 و پروژه های عمرانی این شهرک صنعتی بازدید کرد.


برگزاری 13 تور صنعتی توسط شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری 13 تور صنعتی توسط این شرکت تا پایان آذر ماه سال جاری خبر داد.


برقراری هم افزایی میان واحدهای صنعتی در جهت تولید، اشتغال و توسعه صادرات

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی در جهت تولید، اشتغال مولد و صادرات بیشتر هم افزایی خوبی دارند ولی باید این هم افزایی و تعامل بیشتر شود و تبادل تجربیات کنند.


تقدیر سرپرست حوزه مقاومت بسیج ادارات کل از فرمانده پایگاه شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

سرپرست حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید طرحچی از همکاری و تلاش های سازنده فرمانده پایگاه مقاومت شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی تشکر و قدردانی کرد.


کارگاه آموزشی عضويت در سامانه تداركات الكترونيكي دولت برگزار می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری کارگاه آموزشی عضویت درسامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) در شهرك فناوري صنايع غذايي و بيوتكنولوژي شمال شرق کشور در تاریخ 26 دی ماه،خبر داد.


تجهیز 9 شهرک و ناحیه صنعتی خراسان رضوی به شبکه فیبر نوری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و مدیر مخابرات منطقه استان در شهرک صنعتی توس به بررسی مسائل حوزه ارتباطات و شبکه فیبرهای نوری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی پرداختند.


دوره آموزشی مدیریت بحران در شهرک‌هاو نواحی صنعتی خراسان رضوی برگزار می شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی اصول نگهبانی، مدیریت بحران و مشاهده و توصیف در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی در تاریخ 25 و 26 دی ماه، خبر داد.


سرمایه‌گذاری 3410 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی ماشین ابزار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از سرمایه‌گذاری3410میلیارد ریالی در شهرک صنعتی ماشین ابزار خبرداد.


نوع و ویژگی پسماندهای صنعتی مهمترین عوامل امحاءپسماند

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از بازديدکارگروه پسماند استان از سايت امحاء پسماند صنعتی و ویژه واقع در استان اصفهان خبر داد.


انعقاد399 قرار داد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی کلات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 399 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی کلات خبر داد.


اشتغال 1080 نفر در شهرک صنعتی کاشمر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از اشتغال 1080 نفر در شهرک صنعتی کاشمر خبرداد.


تولیدات محصولات دانش بنیان؛ توسعه ای برای واحدهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان عاملی مهم در فرآیند تولید صنعتی، ایجاد اشتغال و ارزش افزوده بالایی برای حوزه صنعت به دنبال دارند.


ضرورت نقش موثر شرکت های خدماتی در راهبری و نگهداری شهرک‌ها و نواحی صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی ضمن بازدید از شهرک‌ها و نواحی صنعتی تربت حیدریه1 در نشست با اعضای هیئت مدیره شرکت خدماتی این شهرک صنعتی، نقش شرکت های خدماتی در راهبری و نگهداری شهرک‌ها و نواحی صنعتی را موثر و ضروری برشمرد.


شهرستان زاوه ظرفیت مناسبی برای اجراو پیشبرد طرح های اقتصادی دارد

مدیرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی گفت: شهرستان زاوه از ظرفیت مناسبی برای اجرای طرح های اقتصادی برخوردار بوده و جهت تحول اقتصادی در این منطقه از تمام ظرفیت ها استفاده خواهد شد.


برگزاري 167 دوره آموزشي در 9 ماهه امسال شهرک‌ها و نواحي صنعتي

معاون صنايع کوچک شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از برگزاري 167 دوره آموزشي از ابتداي امسال براي واحدهاي صنعتي و توليدي خبرداد.


بهره برداري 22 واحد توليدي و صنعتي در شهرك‌ها و نواحی صنعتی استان خراسان رضوی

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی از بهره برداري 22 واحد توليدي و صنعتي در شهرك‌ها و نواحی صنعتی، طی سه ماهه سوم سال جاری خبر داد.


انعقاد 76قرار داد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سبزوار

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 76 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سبزوار خبر داد.


تکمیل پنج واحد کارگاهی در شهرک صنعتی تربت حیدریه 2

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از تکمیل 5 واحد کارگاهی در شهرک صنعتی تربت حیدریه 2 خبر داد.


اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از اولویت های اصلی واحدهای صنعتی و تولیدی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از نشست مشترک مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و روسای بنیاد شهید تربت جام، تایباد و باخرز خبر داد.


سهولت ارائه خدمات زیرساختی جهت اجرای طرح های صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: مهمترین برنامه جامع برای احداث، بهره برداری و توسعه طرح های صنعتی، تامین و تکمیل خدمات زیرساختی بوده که به صورت برنامه ریزی شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اجرا شده و روند ارائه خدمات برای واحدهای صنعتی را تسهیل کرده است.


ناحیه صنعتی داورزن به بهره برداری رسید

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نگاه اول ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی محور تولید و اشتغال بوده و در فاز دوم کمک به صنعتگران در راستای توانمندسازی بیشتر در جهت رشد و توسعه اقتصادی با هدف دانش بنیان شدن واحدهای صنعتی و تولیدی است.


آغاز عملیات اجرايی احداث ناحیه صنعتی نوده انقلاب در سبزوار

عملیات اجرايی احداث ناحیه صنعتی نوده انقلاب با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان سبزوار آغاز شد


بهره برداري از مدرسه طلا و جواهر در مشهد با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

کارگاه آموزشی طراحی طلا و جواهر با عنوان "مدرسه طلا و جواهر"عصر چهارشنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور در مشهد افتتاح شد.


توجه ويژه به مديريت صحيح استفاده از منابع آب در شهرك هاي صنعتي كشور

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با مطالعات و آماده سازی انجام شده برای تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر، پیشرفت آن مطابق با استانداردها و پیشرفته ترین تجهیزات در حالت توسعه استاندارد سازی قرار دارد.


مدرسه طلا و جواهر در مشهد با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح می‌شود

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدرسه طلا و جواهر در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شرق کشور افتتاح می‌شود.


بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از واحد های دانش بنیان در شهرک صنعتی توس خراسان رضوی

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از چند شرکت دانش بنیان در شهرک صنعتی توس خراسان رضوی در خصوص اجرای قانون حمایت از واحد های تولیدی دانش بنیان بازدید کرد.


5700میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: 4 طرح صنعتی با سرمایه 5 میلیون و 700 هزار یورو و اشتغالزایی مستقیم برای 85 نفر از ناحیه سرمایه گذاری خارجی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تا پایان آذرماه اجرا شده است.


برگزاری رزمايش پدافند غيرعامل در شهرک صنعتی کلات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری رزمايش پدافند غيرعامل در شهرک صنعتی کلات خبرداد.


تسریع و تسهیل امور صنعتگران شهرک‌صنعتی درگز

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی بر تسریع و تسهیل امور مربوط به صاحبان صنایع در شهرک‌ صنعتی درگز تأکید کرد.


بررسی راهکارهای ایجاد اشتغال مولد در شهرک صنعتی کلات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری نشست تخصصی بررسی حوزه های مختلف کارآفرینی در شهرک صنعتی کلات خبر داد .


آغاز عملیات پروژه شبكه فشار متوسط توسعه ناحيه صنعتي شهيد رضوي

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از آغاز عملیات پروژه شبكه فشار متوسط توسعه ناحيه صنعتي شهيد رضوي رباط سنگ خبر داد.


انعقاد 40 قرار داد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی تربت حیدریه 1

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 40 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی تربت حیدریه 1 خبر داد.


اشتغال بیش از 6200 نفر در شهرک صنعتی خیام نیشابور

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از اشتغال 6291 نفر در شهرک صنعتی خیام نیشابور خبر داد.


راه اصلی توسعه محصولات صادرات محور در مرکز خدمات کسب و کار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: یکی از راههای اصلی توسعه محصولات صادرات محور در مرکز خدمات کسب و کار بوده و صاحبان صنایع باید از آن به بهترین نحو استفاده کنند.


تعیین تکلیف22 پرونده در هيأت حل اختلاف و داوري شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي

مدیر عامل شرکت شهرک‌هاي صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری هيأت حل اختلاف و داوري و رسيدگي به22پرونده در شهرک‌هاي صنعتي استان خبر داد.


بهره برداري از پروژه تجهيز چاه ناحيه صنعتي رشتخوار

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان خراسان رضوي از بهره برداري و تجهيز چاه ناحيه صنعتي رشتخوار خبرداد.


کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار در شهرک‌ صنعتی چرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حل مسائل صنعتگران شهرک صنعتی چرمشهر توسط کلینیک سیار خدمات مشاوره کسب و کار خبر داد.


برگزاری دوره آموزشی HSEE جهت کارکنان شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی HSEE ويژه کارکنان شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


نشست مشترک مسئولان شرکت شهرکهای صنعتی و بنیاد شهید تربت حیدریه

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از نشست مشترک مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی و بنیاد شهید تربت حیدریه خبر داد.


تقدیر سرپرست استانداری خراسان رضوی از معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان

سرپرست استانداری خراسان رضوی از زحمات و همکارهای ارزشمند معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در برگزاری جشنواره و نمایشگاه هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری استان تقدیر و تشکر کرد.


استفاده از ظرفیت های نهفته صادرات در جهت صنعتگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی به استفاده از ظرفیت های نهفته صادرات برای صنعتگران در راستای رشد صادراتی واحدهای صنعتی تأکید کرد.


رونمایی از طرح فناورانه قند با ایجاد محصولی جدید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از رونمایی طرح فناورانه قند با ایجاد محصولی جدید در شهرک صنعتی فریمان خبر داد.


استقبال شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از سرمایه گذاران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از تمامی سرمایه گذاران خواست که با حضور در شهرک‌های صنعتی استان از مزایا و تسهیلات این مناطق بهره مند شوند.


تقدیر سرپرست استانداری خراسان رضوی از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان

سرپرست استانداری خراسان رضوی از زحمات و همکارهای ارزشمند مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در برگزاری جشنواره و نمایشگاه هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری استان تقدیر و تشکر کرد.


هیچ واحد صنعتی نباید جهت بدهی به بانک تملک شود

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی گفت: هیچ واحد صنعتی نباید برای بدهی به بانک ها تمک شود.


نگاه ویژه به صنایع کوچک تبدیلی در طرح هاي اقتصادي شهرک صنعتي گناباد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: توجه ویژه به صنایع کوچک تبدیلی در طرح هاي اقتصادي شهرک صنعتي گناباد از اولویت های مهم ما در توسعه شهرک صنعتی گناباد است.


برگزاری اولین رویداد کشوری بهره وری و باز چرخانی آب

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری اولین رویداد کشوری بهره وری و باز چرخانی آب در مشهد مقدس خبر داد.


بررسي اشتغال مولد درطرح هاي اقتصادي صنعتي ناحیه صنعتی مه ولات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: در راستاي جذب سرمايه گذار اقتصادی ،توسعه صنعتي و اشتغالزايي مولد در طرح هاي اقتصادي صنعتي شهرستان مه ولات توسط مشاوران خبره بررسي مي شود.


صنعتگران پیشرو حمایت ازکالای ایرانی هستند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: در سال' حمایت از کالای ایرانی 'باید فعالیت های جهادی بصورت مستمر و برنامه ریزی شده تداوم داشته باشد و صاحبان صنعت می توانند با استفاده از تجربیات یکدیگر و راهکارهای مختلفی که ارائه شده در این میسر حرکت و به رشد اقتصادی بیشتری برسند.


توليدكنندگان سربازان جنگ اقتصادی امروز هستند

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوی: توليدكنندگان سربازان جنگ اقتصادی امروز هستند


انعقاد 467 قرار داد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی چناران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 467 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی چناران خبر داد .


شهرک صنعتی تایباد، مستعد زمینه صادرات

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از قابلیت بالای شهرک صنعتی تایباد در زمینه صادرات خبر داد.


کلینیک برند؛توسعه بازار محصولات ایرانی

کلینیک برند خراسان رضوی با حضور مسئولین استانی ومدیران تشکلهای صنعتی و واحد های تولیدی منتخب افتتاح شد.


برگزاری دوره آموزشی ایمنی و بهداشت پرسنل شركت شهرک های صنعتی خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری دوره ایمنی و بهداشت ويژه پرسنل اين شركت خبر داد.


افتتاح و بهره برداری واحد تولیدی فرآورده هاي بهداشتي در شهرک صنعتی قوچان 2

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از افتتاح و بهره برداری واحد تولیدی فرآورده هاي بهداشتي در شهرک صنعتی قوچان 2خبر داد.


سرمایه‌گذاری 19 میلیارد ریالی در ناحیه صنعتی زاوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از سرمایه‌گذاری19میلیارد ریالی در ناحیه صنعتی زاوین خبرداد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی؛مسعود مهدی زاده مقدم اظهار داشت: ارتباط و پیوند بین بخش خصوصی و دولت، یک روند هماهنگ و هم‌سو بوده و در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری مزین به سال حمایت از تولید ملی بوده، باید با تلاش و همت صنعتگران در راستای عینیت بخشیدن به آن همگام باشیم.


انعقاد 212 قرار داد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی کاویان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 212 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی کاویان خبر داد .


بررسی و رفع مسائل شهرک ها ؛ توسعه موفق چرخه تولید

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي از نشست مشترک با مدیران عامل شهرک های خدماتی صنعتی استان بمنظور بررسي مسائل وتفاهم و همفکری در راهبری شهرک ها ونواحی خبر داد .


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از سرمایه‌گذاری5هزارو 655میلیارد ریالی در شهرک صنعتی چناران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی؛مسعود مهدی زاده مقدم اظهار داشت: ارتباط و پیوند بین بخش خصوصی و دولت، یک روند هماهنگ و هم‌سو بوده و در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری مزین به سال حمایت از تولید ملی بوده، باید با تلاش و همت صنعتگران در راستای عینیت بخشیدن به آن همگام باشیم.


فعالیت 20 واحد تولیدی فعال در شهرک صنعتی کاشمر

مدیر عامل شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت:20 واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاشمر 1مشغول به فعالیت و بقیه قرار دادها در مرحله ساخت و ساز و نصب ماشین آلات هستند.


انعقاد 171 قرار داد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی بینالود

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 171 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی بینالود خبر داد .


سرمایه‌گذاری 11668 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی توس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از سرمایه‌گذاری11هزارو 668میلیارد ریالی در شهرک صنعتی توس خبرداد.


انعقاد 16 قرار داد واگذاری زمین در شهرک صنعتی بجستان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 16 قرارداد واگذاری زمین در شهرک صنعتی بجستان خبر داد .


افتتاح و بهره برداری از واحد تولیدی قطعات خودرو صنعتی در شهرک صنعتی سبزوار 1

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی از افتتاح و بهره برداری افتتاح و بهره برداری از واحد تولیدی قطعات خودرو در شهرک صنعتی سبزوار 1 خبر داد.


افتتاح و بهره برداری واحد تولیدی بهداشتي و دارويي, در شهرک صنعتی چناران

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از افتتاح و بهره برداری واحد داروسازي در شهرک صنعتی چناران خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: این واحد صنعتی با سرمایه گذاری 30میلیارد ریال و اشتغال زایی مستقیم بالغ بر 20 نفر و تولید 120 هزار عدد در سال به بهره برداری رسید.


اتمام خاکریزی و زیرسازی معابر و رمپهای ورودی ناحیه صنعتی داورزن در خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از اتمام خاکریزی و زیرسازی معابر و رمپهای ورودی ناحیه صنعتی داورزن خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهر‌کهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت:انجام عملیات اجرای این پروژه طی مدت زمان 4 ماه به اتمام رسید .


افتتاح و بهره برداری از واحد تولیدی خشک کن های صنعتی در شهرک صنعتی قوچان 1

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی از افتتاح و بهره برداری واحد خشک کن های صنعتی در شهرک صنعتی قوچان 1خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: این واحد صنعتی با سرمایه ای 4 میلیارد ریال و اشتغال زایی مستقیم بالغ بر 13 نفر و تولید 150 دستگاه در سال به بهره برداری رسید


افتتاح و بهره برداری از واحد تولیدی قطعه سازی در شهرک صنعتی توس

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی از افتتاح و بهره برداری واحد تولیدی قطعه سازی در شهرک صنعتی توس خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: این واحد صنعتی با سرمایه ای 5 میلیارد ریال و اشتغال زایی مستقیم بالغ بر 10 نفر و تولید 5000 قطعه در سال به بهره برداری رسید


مشهد کارگزار دبیرخانه قطعات خودرو در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان‌رضوی از برگزاری سیزدهمین نمایشکاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو با حضور این شرکت در نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد.به گزارش روابط عمومي شرکت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوي، 'مسعود مهدي زاده مقدم' اظهار کرد: شرکت شهرک های صنعتی از ابتدای سال 96 به عنوان دبیرخانه قطعات خودرو انتخاب شده است .


نصب تجهیزات ایمنی در ساختمان اداری شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی از نصب تجهیزات ایمنی در ساختمان اداری شرکت شهرک ها صنعتی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی مسعود مهدی زاده ضمن اظهار خبر فوق گفت:جلوگیری از حوادث و ایجاد محیطی سالم برای کارکنان ازمسائل حائز اهمیت است.


صدور650 شناسنامه ایمنی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی توس

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی اعلام كرد: در نیمه نخست سال جاری تعداد 650 مجوز ایمنی ،بهداشت محیط زیست و انرژی(HSEE) وا حد تولیدی در شهرک صنعتی توس صادر شد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی مسعود مهدی زاده مقدم ضمن اظهار خبر فوق گفت:رعایت اصول ایمنی و استاندارد از مهمترین و حیاتی ترین نیازهای فعالیت های تولیدی و اقتصادی است.


برگزاری دوره آموزشی کسب و کار ویژه فرزندان پرسنل شركت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی کسب وکار ويژه فرزندان پرسنل اين شركت خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان، مسعود مهدی زاده مقدم اظهار داشت: ارتقاء توان علمي و فني نیرو های صنعتی بر اساس استفاده از الگوهاي جديد و فناوري هاي نوين در يادگيري از مهمترین اهداف برگزاری دوره های آموزرشی است


واگذاری 29هکتار زمین به سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان از واگذاری 29هکتار زمین به سرمایه گذاران درشهرک های صنعتی خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی مسعود مهدی زاده مقدم با اشاره به روند سرمایه‌گذاری در شهرک های صنعتی بیان کرد: بيش از29 هکتار زمین در شهرک های صنعتی استان به متقاضیان واحد های تولیدی و صنعتی واگذار شده كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل چشم گیری در شش ماهه نخست سال جاری داشته است


پدافند غيرعامل در شهركهای صنعتي و آینده اطمینان بخش سرمایه گذاری

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی ، مسعود مهدی زاده مقدم درنشست هماهنگی پیشرفت فیزیکی مدول توسعه تصفیه خانه فاضلاب صنعتی شهرک چرمشهر اظهار کرد: در شرايط امروز كه با انواع تهديدات مواجه هستيم حفاظت و حراست از منابع توليدي و صنعتي لازم الاجرا بوده اگر الزامات پدافند غيرعامل كه آخرين اصل آن فقط حفظ جان افراد است رعايت شود آسيب ناشي از شرايط بحران جلوگيري شده و جامعه را به سمت پايداري نسبي هدايت خواهدكرد.


پیشرفت فیزیکی45 درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چرمشهر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از پیشرفت 45 درصدی اجرای طرح توسعه و ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب چرمشهر خبر داد.به گزارش روابط عمومی شرکت شهر‌کهای صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت : هم اکنون ظرفیت این تصفیه خانه هزار متر مکعب در شبانه روز بوده که با تکمیل این طرح ظرفیت فاضلاب ورودی به ۳ هزار متر مکعب در شبانه روز خواهد رسید.


بررسی مسائل شهرک ها ؛ عامل افزایش و توسعه شهرکها

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي از نشست مشترک با صنعتگران و واحدهاي توليدي مستقردرشهرك صنعتي ماشین ابزار بمنظور بررسي مسائل شهرکها و پروژه های عمرانی خبر داد . به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي استان خراسان رضوی جلسه اي باحضور مدير عامل و معاونين شركت شهركهاي صنعتي و تعدادي از توليد كنندگان و سرمايه گذاران مستقر در شهرك صنعتی ماشین ابزار با موضوع بررسي مسائل اين شهرك برگزار شد.


برخورداری واحد های تولیدی نواحی صنعتی از مزایای ویژه استقرار 

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان از واگذاری 21هکتار زمین به سرمایه گذاران در نواحی صنعتی خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی مسعود مهدی زاده مقدم با اشاره به روند سرمایه‌گذاری در نواحی صنعتی بیان کرد: بيش از21 هکتار زمین در نواحی صنعتی استان به متقاضیان واحد های تولیدی و صنعتی واگذار شده كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل چشم گیری داشته است


انتصاب رئیس کمیته فن بازار و بورس ایده نمایشگاه گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری استان در سال 1397

معاون هماهنگی اقتصادی استانداری خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان را به سمت رئیس کمیته فن بازار و بورس ایده نمایشگاه گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری استان در سال 1397 منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی،قربان میرزایی در این حکم انتصاب آورده است:در سال حمایت از کالای ایرانی ' خداوند متعال را شاکریم که به ما توفیق عطا فرمود تا در حرکتی منسجم و در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر وامید ،تکالیف خود را در جهت رشد وتوسعه علم ودانش به انجام برسانیم


صدور 100 شناسنامه ایمنی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی کاویان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی اعلام كرد: تا کنون تعداد 100 مجوز ایمنی ،بهداشت محیط زیست و انرژی(HSEE) در شهرک صنعتی کاویان صادر شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی مسعود مهدی زاده مقدم ضمن اظهار خبر فوق گفت:رعایت اصول ایمنی و استاندارد از مهمترین و حیاتی ترین نیازهای فعالیت های تولیدی و اقتصادی است.


صدور150 شناسنامه ایمنی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی چناران

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی ، گفت: تا کنون تعداد 150 مجوز ایمنی ،بهداشت محیط زیست و انرژی(HSEE) صادر شده است.


پیاده سازی اصول پدافند غیر عامل ؛کاهش آسیب پذیری واحد های تولیدی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت : با پیاده سازی اصول پدافند غیر عامل شاهد کاهش آسیب پذیری واحد های تولیدی خراسان رضوی خواهیم بود.


بررسی مسائل شهرک ها ؛ عامل افزایش و توسعه شهرکها

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي از نشست مشترک با صنعتگران و واحدهاي توليدي مستقردرشهرك صنعتي قوچان با حضور نماینده مجلس این شهرستان بمنظور بررسي مسائل خبر داد .


تعیین تکلیف14 پرونده در هيأت حل اختلاف و داوري شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی از برگزاری هيأت حل اختلاف و داوري و رسيدگي به 14پرونده درشهرک‌هاي صنعتي استان خبر داد.به گزارش روابط عمومي شرکت شهرکهاي صنعتي خراسان رضوي، مسعود مهدي زاده مقدم در حاشيه نشست هيأت حل اختلاف و داوري گفت: در نشست هاي حل اختلاف و داوري به دنبال رفع مشکلات صاحبان صنايع هستيم تا بدون دغدغه اي به کار خود ادامه دهند و در اين راستا از تمام ابلاغ هاي سازمان در موضوعات گوناگون واحدهاي صنعتي و توليدي استفاده مي شود تا کمک بيشتري به واحدهاي صنعتي و توليدي شود.


افزایش سرمایه گذاری در شهرک صنعتی چرمشهر خراسان رضوی

مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از رشد درخواست زمین وانعقاد قرارداد واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی چرمشهر نسبت به6 ماهه ابتدای سال گذشته خبر داد.


توسعه و ايجاد 8 هکتار فضای سبز در شهرکها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از توسعه وایجاد 8 هكتار فضای سبز تا پایان سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی ، مسعود مهدی زاده مقدم با اشاره به توسعه فضای سبز در شهرکها و نواحی صنعتی استان گفت: رشد و توسعه فضای سبز موجب پویایی و نشاط در بخش تولید و حفظ محیط زیست می شود.


اتمام پروژه 10کیلومتری آبیاری تحت فشار شهرک صنعتی بینالود

مدیر عامل شهرک های صنعتی خراسان رضوی از اتمام پروژه 10کیلومتری آبیاری تحت فشار شهرک صنعتی بینالود خبر داد.به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی مسعود مهدیزاده مقدم ضمن اظهار خبر فوق گفت: با توجه به منابع آب موجود در کشور ومیزان مصرف روزافزون آن وتوجه به میزان کاهش حجم آب سفره های زیر زمینی وافزایش جمعیت ونیاز به تولید بیشتر چه درصنعت وچه درکشاورزی و آبیاری فضای سبزیکی از راه های کاهش مصرف این مایه حیات آبیاری تحت فشار می باشد.


افزایش رشد سرمایه گذاری در شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی

مسعود مهدیزاده مقدم از رشد درخواست زمین وانعقاد قرارداد واحدهای تولیدی در شهرک شهرک فناوری صنایع غذایی نسبت به6 ماهه ابتدای سال گذشته خبر داد.


برگزاری نشست اعضای مجمع سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در مشهد

نشست اعضای مجمع سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در شهرک فناوری شمالشرق کشور برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی؛محمدعلی عزیزمحمدی معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اظهار داشت: سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در شرایط کنونی کشور پابه‌پای صنعتگران حرکت می‌کند و رفع مشکلات آنها را در اولویت قرار داده است. اشتغال و توسعه صنعت موضوعی نیست که به راحتی بتوان از کنار آن گذشت بلکه ایجاد اشتغال و رفع بیکاری، منوط به توسعه و رونق صنایع است.


پوشش 70 درصد آبیاری تحت فشار فضای سبز موجود درشهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از پوشش 70 درصد آبیاری تحت فشار فضای سبز موجود درشهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی ؛ عامل توسعه و رونق اقتصادی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی را عامل توسعه و رونق اقتصادی استان دانست. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعودمهدی زاده مقدم ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: هدف از ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی را رونق و رشد صنعتی و اقتصادی،تأمین اشتغال بخصوص در مناطق کمتر توسعه یافته و غیربرخوردار، حمایت از رشد صنعتی در صنایع کوچک و متوسط،اجرای سیاستهای مربوط به توزیع جمعیت در سطح ملی و منطقه ای، توزیع مناسب صنایع در ارتباط با برنامه ریزی های شهری و منطقه ای برشمرد.


افزایش رشد سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی زاوین خراسان رضوي

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی مهندس مسعود مهدی زاده مقدم ضمن خبر فوق اظهار کرد: شرکت شهرک های صنعتی برای پیشرفت تولیدات داخلی و ایجاد زیرساخت های لازم تمام تلاش خود را به کار می گیرد که یکی از برنامه های آنها ساماندهی شهرک های صنعتی به صورت متوازن است.


ضرورت اصلاح لایحه مالیات بر ارزش افزوده

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی ؛ مسعود مهدی زاده مقدم در کارگروه رفع موانع تولید در فرمانداری کاشمراظهار داشت: اتفاقات خوبی در حوزه حمایت از سرمایه‌گذاران در استان انجام شده که یکی کمیسیون حمایت قضایی از سرمایه‌گذاران در چهارچوب حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کشور در حوزه دستگاه قضایی است که برکات بسیار خوبی داشته است.


افزایش رشد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی تربت جام

مسعود مهدیزاده مقدم از رشد درخواست زمین وانعقاد قرارداد واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی تربت جام نسبت به6 ماهه ابتدای سال گذشته خبر داد


دوچرخه سوار شهریاری حامل پیام شهدا با مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی ، مسعود مهدی زاده در این دیدارضمن تقدیر ازحرکت معنوی و ارزشمند این ورزشکار در راستای تجلیل از ایثارگری های ملت ایران، شهدا ، جانبازان و ایثارگران در دوران 8 سال دفاع مقدس اظهارکرد: شهدا ذخایر وپرچمداران انقلاب هستند و صاحبان اصلی نظام به شمار می روند و نباید در تلاطم روزگار به دست فراموشی سپرده شوند


افزایش رشد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی عطار نیشابور

مسعود مهدی زاده مقدم از رشد درخواست زمین وانعقاد قرارداد واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی عطار نسبت به6 ماهه ابتدای سال گذشته خبر داد.


مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از ارائه خدمات رایگان به سرمایه گذاران فاز 4 شهرک صنعتی مشهد خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی ؛ مسعود مهدی زاده ضمن اظهار خبر فوق گفت: با تامین و تکمیل متوازن زیرساختهای عمرانی و همچنین حمایت از صنایع کوچک نیز شاهد افزايش رشد سرمایه گذاری درشهرك ها و نواحي صنعتي استان خواهیم بود.


70درصد شهرک ها و نواحی صنعتی تحت پوشش شبکه آبیاری تحت فشار فضای سبز

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از پوشش 70 درصدی آبیاری تحت فشار فضای سبز موجود درشهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.


انجام طرح های عمرانی برای صنعتگران هزینه نیست

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی گفت:انجام طرح های عمرانی با تمام توان و بودجه مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در حال اجرا بوده تا زیر ساخت ها به صورت مطلوب تجهیز و تکمیل شوند.


افزایش رشد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی تربت جام

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی مهندس مسعود مهدی زاده مقدم ضمن اظهار خبر فوق گفت: شرکت شهرک های صنعتی برای پیشرفت تولیدات داخلی و ایجاد زیرساخت های لازم تمام تلاش خود را به کار می گیرد که یکی از برنامه های آنها ساماندهی شهرک های صنعتی به صورت متوازن است.


ضرورت اصلاح لایحه مالیات بر ارزش افزوده

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: در لایحه مالیات بر ارزش افزوده به مجلس ارائه شده، ضروری است که اصلاحاتی صورت گیرد در غیر این صورت تولیدکنندگان ما آسیب می‌بینند.


افتتاح درمانگاه و مرکز طب کار شهرک صنعتی چناران

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از افتتاح درمانگاه و مرکز طب کار شهرک صنعتی چناران خبرداد.


مسعود مهدی زاده مقدم از اتمام پروژه ستون گذاری روشنایی شهرک صنعتی 5 مشهد خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی مهدی زاده مقدم ضمن اظهار خبر فوق گفت: تامین زیر ساخت ها و نیاز های اولیه به صورت متوازن از اقدامات مهم شرکت شهرک های صنعتی برای تولیدکنندگان و صنعتگران است


اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، براساس برنامه ریزی، بازدیدی از خدمات قابل ارائه به صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی ، محمد حسین فرهنگی عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از بازدید میدانی اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از شهرک های صنعتی، مشکلات و مسائل در جلسه با مسئولان شهرک های صنعتی مورد بررسی قرار گرفت.


طی نشستی باحضورمدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی و شهرداری مشهد بررسی انعقاد تفاهم نامه استقرار اصناف تولیدی در شهرکهای صنعتی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی؛مسعود مهدی زاده مقدم در این نشست گفت:برابر با پیگیری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در خصوص انعقاد تفاهم نامه مشترک شرکت شهرکهای صنعتی استانی و شهرداری های این استانها؛ این نشست به منظور استقرار اصناف در شهرکهای صنعتی انجام


اختصاص 20درصدی از خدمات مشاوره کلینیکی فنی مهندسی کل کشور

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی از اختصاص 20درصدی خدمات مشاوره کلینیکی فنی مهندسی از کل کشور به میزان 157 میلیارد ریال خبر داد.


مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از ارائه خدمات رایگان به سرمایه گذاران فاز 4 شهرک صنعتی مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی ؛ مسعود مهدی زاده ضمن اظهار خبر فوق گفت: با تامین و تکمیل متوازن زیرساختهای عمرانی و همچنین حمایت از صنایع کوچک نیز شاهد افزايش رشد سرمایه گذاری درشهرك ها و نواحي صنعتي استان خواهیم بود.


ارتقای امنیت اقتصادی، افزایش سرمایه گذاری و صادرات با هدف توسعه اشتغال

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی از میز خدمت شرکت شهرکهای صنعتی استان در جهت حمایت از تولید و فراهم کردن زمینه‌های اشتغال و سرمایه گذاری در بخش صنعت بازدید به عمل آورد.


حضور شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی با 18 غرفه دربزرگترین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک کشور

بزرگترین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و حضور شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی با 18 غرقه برگزار شد.


رشد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی توس

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوي از افزایش رشد سرمایه گذاری در شهرک توس نسبت به4 ماهه ابتدای سال گذشته خبر داد.


افزایش حجم گاز فاز3 شهرک صنعتی کاویان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوي از افزایش حجم گاز فاز 3 شهرک صنعتی کاویان خبر داد.


تولیدکنندگان واقعی و خوشنام تحت حمایت قضائی قرار می گیرند

نشست هم اندیشی صنعتگران با معاون اجتماعی قوه قضائیه همزمان با هفته حمایت از صنایع کوچک در شهرک فناوری شمالشرق کشور برگزار شد.


تکمیل و توسعه متوازن شهرکهای صنعتی خراسان رضوی

معاونین فنی و برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بر تکمیل و توسعه متوازن شهرکها و نواحی صنعتی خراسان رضوی تاکید کردند.


افزایش حجم گاز فاز3 شهرک صنعتی کاویان

مسعود مهدی زاده مقدم از افزایش حجم گاز فاز 3 شهرک صنعتی کاویان خبر داد.به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی مسعود مهدی زاده مقدم ضمن اظهار خبر فوق گفت: تامین زیر ساخت ها و نیاز های اولیه به صورت متوازن از اقدامات مهم شرکت شهرک های صنعتی برای تولیدکنندگان و صنعتگران است.


راه اندازي كلينيك هاي مشاوره ای صنعت با هدف ارتقاي بهره وري و بهینه سازی در دستور کار است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی گفت: راه اندازي كلينيك هاي مشاوره ای صنعت با هدف ارتقاي بهره وري و بهینه سازی را در دستور کار داریم.


رسيدگي به 30 پرونده در هيأت حل اختلاف و داوري شهرک‌هاي صنعتي خراسان رضوي

با حضور نماينده سازمان صنايع کوچک و شهرکهاي صنعتي ايران به30 پرونده در نشست هيأت حل اختلاف و داوري در شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي رسيدگي شد.


با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)

با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)


در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه ای تاكيد شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها

در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه¬ای مطرح شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک درهمایش روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای خبرداد: تربیت نیروی تخصصی مورد نیاز بخش صنعت با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای

مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یگانه راهکار خروج از بن‌بست در وضعيت اشتغال را تمركز بر روي کارآفرینی جوانان متعهد و ماهر برشمرد و گفت: با همكاري دانشگاه فني و حرفه اي نيروهاي متخصص را تربيت و جواناني كارآفرين وارد بخش صنعت خواهيم كرد.
افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مطرح کرد: حمایت از بازارهای صادراتی کیف و کفش ایران


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک خبرداد: برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری« روز حمايت از صنايع كوچك »

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران در آيين تجليل از صنعتگران برتر استان گيلان به مناسبت گراميداشت روز صنعت،معدن وتجارت از برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری، روز حمايت از صنايع كوچك خبر داد.


معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک خبرداد : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان صورت بلاعوض


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبرداد: راه اندازي مجدد201 واحد صنعتی در کشور طي سه ماه اخير

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، طی سه ماه گذشته 201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور به طور مجدد راه اندازی شد.در آستانه فرارسيدن 21مرداد، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 1000واحد صنعتي

در آستانه فرارسيدن 21مرداد ، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 700واحد صنعتي


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک: سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک :سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود


معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك تاكيد كرد:حفظ واحدهای تولیدی اولویت وزارت صنعت است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: این سازمان حفظ واحدهای تولیدی موجود کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك/ شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك /شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک


رحماني معاون وزيرصنعت ، معدن وتجارت : طرح تکمیل زنجیره صنایع معدنی در سال جاری در کشور اجرا می شود

معاون وزيردرامور توليد و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعلام كرد: طرح تكميل زنجيره صنايع معدني در سال جاري در كشور اجرا مي گردد.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي تاكيد كرد: افزايش اشتغال پايدار و GDP كشور با حمايت از صنايع كوچك وواحدهاي صنعتي دانش بنيان

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي اعلام كرد: حمايت از صنايع كوچك و واحدهاي صنعتي دانش بنيان در بازه اي زماني كوتاهي مي توان شاهد افزايش اشتغال پايدار در كشور بود.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در بازديد از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي راوند كاشان تاكيد كرد: پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران

در بازديد معاون‌ وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي راوند كاشان بر پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران تاكيد شد.


برگزاري مجمع عمومي طرح تملك داراي سرمايه اي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران

9طرح تملك دارايي سرمايه اي در حوزه كمك به تكميل و ايجاد تصفيه خانه هاي فاضلاب شهركهاي صنعتي ، كمك به ايجاد و توسعه خوشه هاي صنعتي، ايجاد هفت شهرك فناوريو مراكز خدمات فناوري و كسب و كار ،كمك به نوسازي و تجديد ساختار صنايع، كمكهاي فني و اعتباري به صنايع لبني و همچنين كمك به ايجاد زير ساختهاي شهركهاي صنعتي و توسعه زير ساختهاي جاسك و گواتر بوده كه اقدامات مناسبي در اين راستا انجام شده است.